Adli Yıl Resepsiyonu’nda doğum günü kutlanması

Denizli Barosu’nca düzenlenen 2022-2023 Adli Yıl Açılış Resepsiyonu’nda, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın doğum günü kutlandı.

Adli Yıl Resepsiyonu’nda doğum günü kutlanması

Denizli Barosu tarafından 2022-2023 Adli Yıl Açılış Resepsiyonu’ yapıldı. Resepsiyona; Denizli Baro Başkanı Adnan Demirdöğer’in yanı sıra; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, avukatlar ile davetliler katıldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın doğum günü nedeniyle pasta kesiminin yapıldığı resepsiyonda konuşan Baro Başkanı Adnan Demirdöğer; “Geçen yıl yine bu saatlerde böyle bir eğlence yapmıştık. O tarihte de demiştim ki; bundan böyle bu tür etkinliklerin Denizli Barosu’nda devam etmesi gerekir. Önümüzdeki yıl da yine aynı şekilde bir etkinliğin yapılması hususunda size söz vermiştim. Gerçekten buradan muhteşem gözüküyorsunuz. Bundan sonra da Denizli Barosu önümüzdeki yıl ve daha sonraki yıllarda bu etkinliği devam ettirmelidir. Bu nedenle bu etkinliğin yapılmasında katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. ‘Daha yapılacak çok işler var’ diyerek, hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

“Mesleğimize çok şey borçluyuz”

Resepsiyonda konuşan Başkan Şeniz Doğan, şunları aktardı: “Bu gün burada sizlerle birlikte olmak, bu ortamda bulunmak inanın bizlere de çok iyi geliyor. Buralar bizim kendimizi bulduğumuz, dertleştiğimiz, mutlu olduğumuz yerler, nefes aldığımız yerler. İnanın ki sizleri çok özlüyoruz. Sevgili Başkanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Denizli Barosu bizler için çok kıymetli, hem ben, hem Başkan Yardımcım Fatma Başkan ikimiz de avukatız sizleri orada temsil ediyoruz. Aslında biz mesleğimize çok şey borçluyuz ama gerek Baro Başkanımız gerekse Başsavcımızın isteklerini hemen yerine getirmeye çalışıyoruz, getirmek de zorundayız.” Resepsiyona katılanlar, Bir Kişi Arkeolog, Suça Sürüklenen Çocuklar ve DJ Güray ile eğlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER