ADM ELEKTRİK DAĞITIM SEÇİME HAZIR

ADM ELEKTRİK DAĞITIM SEÇİME HAZIR

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde oyların kullanılacağı, sayım ve dökümünün yapılacağı yerlerde işlemlerin geç saatlere kadar sürebileceğini göz önüne alan ADM Elektrik Dağıtım, hizmet bölgesi olan 3 ilde kaliteli ve kesintisiz enerji için hazırlıklarını tamamladı.

ADM Elektrik Dağıtım, seçimler süresince Aydın, Denizli ve Muğla’da kesintisiz hizmet için ek tedbirler aldı. 3 ilde 48 ilçeye, yaklaşık 65 bin km hat ve 20 bin trafo ile elektrik dağıtımı yapan şirket, yaklaşık 700 kişilik saha çalışanı ve 121 araç ile seçim günü 24 saat kesintisiz mesai yapacak.  Bakım, onarım ve yatırım çalışmalarının devreye alınması amacıyla yapılan planlı kesintiler, seçim öncesinde yapılmayacak. Şirket; enerji sürekliliğini sağlamak amacıyla elektrik hatlarının uygun olduğu yerlerde alternatif enerji besleme planları da yaptı.

İLAVE EKİP ORGANİZASYONU YAPILDI
Seçime özel hazırlıklar kapsamında Aydın, Denizli ve Muğla illeri ve bağlı ilçelerde nöbetçi ekip amirleri görevlendirildi. Seçim günü boyunca çalışanların izinleri kaldırılırken, takviye ekipler de oluşturuldu. İl ve ilçelerdeki paydaşlarıyla Seçim Güvenlik Toplantıları’nda sık sık bir araya geldiklerini belirten şirket yetkilileri, 24 Haziran tarihinde sabahın erken saatlerinden, oy sayımının tamamlanacağı geç vakitlere kadar görev başında olacaklarını söyledi.

ÇAĞRI MERKEZİ YOĞUN MESAİYE HAZIR
7/24 kesintisiz hizmet için 400 kişilik uzman ve deneyimli kadrosu ile çalışan şirketin çağrı merkezi, seçim gününe hazır. Tüketicilerin telefon aracılığıyla ilettiği ihbarların yanında; şirketin kurumsal sosyal medya hesapları ve ücretsiz mobil uygulaması ile ulaşan talepler de hızlı bir şekilde işleme alınacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER