ADM ELEKTRİK İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 3 milyon kişiye hizmet veren ADM Elektrik Dağıtım; tüketicilere daha kaliteli ve sürdürülebilir elektrik enerjisi sunulması adına planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’de ilk özel dağıtım lisans sahibi şirket olan ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., 2008 yılından bu yana Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik dağıtım hizmeti veriyor. 3 milyondan fazla kişinin hayatını aydınlatmakta olan şirket, daha kaliteli hizmet sunabilmek için planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor. Önceden belirlenen gün ve sürelerde elektrik dağıtım hatlarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları için programlı kesinti yapılmasına ihtiyaç duyuluyor. Can, mal ve çevre güvenliğinin sağlanması amacı ve mevcut yasal düzenlemeler gereği elektrik yüklü hatlarda çalışma yapılmasının mümkün olmaması nedeniyle elektrik kesintisi yapılıyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde #admelektrikbilgiveriyor etiketi ile sosyal medya hesaplarında planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları hakkında yeni bir paylaşım serisine başladı. Söz konusu çalışmaların neden yapıldığına dair açıklama ile başlayan seride, bir bölgede neden planlı bakım ve iyileştirme çalışması yapıldığı gibi tüketicileri bilgilendiren önemli detaylar paylaşılıyor.

ÇALIŞMALARIN AMACI; DAHA KALİTELİ HİZMET
Öngörülemeyen kesintilerin engellenmesi amacıyla yapılan iyileştirme çalışmalarının amacı tüketicilere daha kaliteli hizmet sunmak. Çalışmaların uzun ömürlü memnuniyet için yapıldığını vurgulayan ADM Elektrik Dağıtım, yaptığı yazılı açıklamada anlık kesintilerin öngörülemeyen teknik sebepler, dış faktörler ve olumsuz hava koşulları nedeniyle oluşan istenmeyen kesintiler olduğunu ve bu yönleriyle planlı kesintilerden farklı olduğunu belirtti. Şirketin SCADA Merkezi ile hizmet verilen 3 ilde elektrik dağıtım hatları her an takip ediliyor ve analizler yapılıyor. Öngörülemeyen kesintilere ise saniyeler içerisinde kontrol merkezinden müdahale edilebiliyor. 

HABERDAR OLMAK ÇOK KOLAY
Farklı iletişim mecraları kullanarak tüketicilerini bilgilendiren ADM Elektrik Dağıtım, planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarını şirketin farklı iletişim kanalları aracılığıyla 48 saat öncesinden duyuruyor. Şirketin web sitesinde yer alan ‘Planlı Kesintiler’ bölümü ile nerede, ne zaman, ne sürede planlı kesinti yapılacağı bilgisi paylaşılıyor. Şirketin mobil uygulamasını ücretsiz indiren tüketiciler de uygulama aracılığıyla planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarını takip edebiliyor. Ayrıca tüketiciler 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezini arayıp, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları hakkında bildirim almayı talep edebiliyor. İsim, soyisim, tesisat numarası, cep telefonu numarası ve e-posta bilgilerini paylaşan tüketiciler,  tercih ettikleri yönteme göre, SMS (Bilgi Mesajı) veya e-posta aracılığıyla planlı kesintiler öncesinde bilgi alabiliyor.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER