AGD’NİN STANDINA BÜYÜK İLGİ

Denizlililer, Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi (AGD) Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanlığı tarafından derneğin faaliyetlerini ve yayın organlarını tanıtmak amacıyla Candoğan Parkı önünde açılan standa yoğun ilgi gösterdi.

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi (AGD) Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanlığı, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte derneğin çalışmalarını, faaliyetlerini ve yayın organlarını tanıtmak amacıyla, Denizli’nin en işlek caddelerinden biri olan Candoğan Parkı önüne stant açtı. Stantta; İlahiyatçı Yazar Mahmut Toptaş Hoca’nın Kur’an-ı Kerim Meali, Anadolu Gençlik ve Genç İstikbal Dergileri özellikle gençlerle ve Denizli halkıyla buluşturuldu.

“SALİH NESİLLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Stantta bir açıklama yapan Denizli AGD Tanıtım Ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin, “Öncelikle yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olsun diyoruz.  Anadolu Gençlik olarak, ‘salih nesiller şuurlu öğretmenler ve Anadolu Gençlik elinde yetişir’ düsturuyla önce ahlak ve maneviyat anlayışıyla hareket ediyoruz.  Bu anlayışla toplumumuzu ihya ve inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü Okumayan, düşünmeyen, akletmeyen, derinleşmeyen bir topluluğun, yeni bir dünya inşa etmesi mümkün değildir. Bizler, 10 yıl sonrasını düşünerek bir fidan dikme, 100 yıl sonrasını düşünerek bir insan yetiştirme derdindeyiz. Okuyan bir neslin habercisi olarak, milli ve yerli yayın organlarımızı gençliğimizle ve halkımızla sürekli buluşturmaya devam ediyoruz. Anadolu Gençlik ve Genç İstikbal Dergilerimiz, evlerimizin, ülkemizin, gençliğimizin sigortası gibi yayın yaparak her zaman uyarıcı ve hakkı tavsiye edici yayınlarını sürdürmektedir. Bu düşüncelerle bizler diyoruz ki milli ve yerli olan kökü dışarıda olmayan müsbet yayın organları desteklenmelidir” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER