AGD'NİN YAZ ETKİNLİKLERİ KAYITLARI BAŞLADI

AGD'NİN YAZ ETKİNLİKLERİ KAYITLARI BAŞLADI

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi tarafından 25 Haziran- 27 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Yaz Etkinlikleri 2018’ programına kayıtlar başladı. Son tarih ise; 25 Haziran.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi’nin organize ettiği ‘Yaz Etkinlikleri 2018’ programı 25 Haziran- 27 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Ortaokullar Komisyonu Okuma Grubu Başkanı Mahmut Enes Güner, konuyla ilgili açıklamada bulundu. Başkanı Güner, etkinlikler kapsamında Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma, ezan okuma, siyer, Peygamberler tarihi, temel dini bilgiler, İslam coğrafyası, tiyatro ve sinemanın yanı sıra, yüzme, gezi, piknik, ata binme ve yarışmaların olacağı sosyal ve kültürel faaliyetlerin de gerçekleştirileceğini söyledi. Başkan Güner, “Öğrencilerimiz etkinliklerle hem tatil yapacaklar hem de Kur’an-ı Kerim ve temel dini eğitimler alacaklar. Öğrencilerimizi birçok sürpriz hediyeler de beklemektedir.

Amacımız ve gayemiz dinine, vatanına ve milletine bağlı hayırlı nesiller yetiştirmektir. Çocukların yaz aylarını dolu dolu geçirmesini, İman, ahlak ve milli şuur ile donanmasını isteyen tüm anne babalar AGD merkez şubesi aracılığı ve irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirler. Kayıt yaptırmak için erkek öğrenciler 0545 975 35 79, kız öğrenciler için 0551 136 86 51 nolu telefonlardan bilgi alabilirler. Kayıtlar, 25 Haziran’a kadar alınacak” dedi. 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER