AĞIRDAŞ’IN ‘AŞK UĞRUNA’ ALBÜMÜ DOĞUŞ MÜZİK YAPIMCILIK AŞ.’DEN ÇIKIYOR

Gençlerin sevgilisi, Türk Pop Müziği Sanatçısı Yakup Ağırdaş’ın ‘Aşk Uğruna’ adlı albümü Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş.’den çıkıyor.

Aydınlı Sanatçı Yakup Ağırdaş, ‘Aşk Uğruna’ isimli albümüyle müzik piyasalarını sarsmaya hazırlanıyor. Gençlerin sevgilisi, Türk Pop Müziği Sanatçısı Ağırdaş’ın albümü, Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş.’den çıkıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş.’nin sahibi İskender Doğan “Yakup Ağırdaş’ın ‘Aşk Uğruna’ isimli Albümü çok büyük ses getirecek. Gençlerin sevgilisi Yakup Ağırdaş, duygu yüklü aşk şarkılarıyla Türk müziğine damga vurmaya hazırlanıyor. Pop severler hareketli parçalarla coşacak. Gençlik bu albümü çok sevecek. Böylesine yetenekli sanatçımız; Yakup Ağırdaş’la çalışmaktan mutluyuz. Kendisine başarılar diliyoruz. Türk müziğine yeni starlar kazandırmanın onurunu yaşıyoruz” dedi. Albümün fotoğraf çekimleri, Aydın’ın Buharkent İlçesi’nde gerçekleşti. Harika albümümüzü çıkmasında çok büyük emeği geçen Genel Yönetmenimiz Erol Çifçi Hocama, harika seslendirme ve kayıt yapan Pamukkale Ses Kayıt Stüdyosu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

“HARİKA BİR ALBÜM VE KLİP GELİYOR”
Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş. ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Sanatçı Yakup Ağırdaş, “Çok kaliteli ve deneyimli müzik yapımcılık firması olan Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş. ile çalışmaktan mutluyum. İskender Doğan’a teşekkür ederim. Firmanın kalitesi ve gücü tartışılmaz. Çok harika bir albüm ve klip geliyor” diye konuştu.

ALBÜMDE ŞU ESERLER YER ALDI:

1-Aşk Uğruna

2-Çekim yasası

3-Hatırla bir tebessüm var

4-Aşkı şimdi yaşa, kalbimde yaradan var

5- Özüne dön

6-İnan

7-Niyet

8- Gülen gözleriyle aşka

9-Aşkım özledim seni ben

10-Aşk var

11- Uyan

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER