'AİLE SAĞLAM OLURSA; ÜLKEMİZ VE GELECEĞİMİZ DE SAĞLAM OLUR'

'AİLE SAĞLAM OLURSA; ÜLKEMİZ VE GELECEĞİMİZ DE SAĞLAM OLUR'

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ödüllü projeleri arasında yer alan "Ailemi Seviyorum" kapsamında düzenlenen Evlilik Okulu'nda 33’ncü dönem sona erdi. Evlilik Okulu’na katılanlara sertifikalarını veren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Aile sağlam olursa ülkemiz ve geleceğimiz de sağlam olur” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin uzun süredir uyguladığı ‘Ailemi Seviyorum’ projesi kapsamında düzenlenen Evlilik Okulu’nda 33’ncü dönem sona erdi. Kent Konseyi'nde düzenlenen sertifika törenine; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyerler katıldı. Başkan Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, evliliğin öneminden bahsederek, "Aile toplumumuz açısından çok önemli bir kurum. Eğer aile sağlam olursa ülkemiz ve geleceğimiz de sağlam olur. Evliliğe giden bu yolda bilgi eksikliği olmasın" dedi. Sabırla ortak paydada buluşmak gerektiğini ifade eden Başkan Zolan, "Evliliğiniz mutlu ve huzurlu olsun. Bu huzuru sağlayacak olan sizlersiniz. Hep böyle güler yüzle ömrünüzün sonuna kadar mutlu olun. Ülkemiz de şehrimiz de sizlerle mutlu olsun. Ben kursumuza katıldığınız için hepinizi tebrik ederim. Bu derslere katılmak bile başlı başına evliliğinize verdiğiniz değeri gösteriyor” dedi.

PARKTA OYNAYAN ÇOCUKLARDAN BAŞKAN ZOLAN’A YOĞUN İLGİ
Sertifika dağıtımı sonrasında binadan ayrılan Başkan Zolan, Kent Konseyi'nin yanındaki parkta oynayan çocukların ilgisini karşılıksız bırakmadı. Tüm çocuklarla tek tek hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Osman Zolan, onlarla bir süre sohbet etti.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221