'AK KADINLAR DESTAN YAZIYOR'

'AK KADINLAR DESTAN YAZIYOR'

AK Parti’nin elde ettiği zaferlerin altında, ülkesinin geleceğini düşünen fedakâr ve cefakâr kadınlarımızın büyük emek ve katkıları olduğunu vurgulayan AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak; “AK Kadınlar, dur durak bilmiyor, destan yazmaya devam ediyorlar” dedi.

AK Parti İl Kadın Kolları Yönetimine geldiğinden beri hızlı bir şekilde çalışmaya başlayan ve seçim vesilesiyle hızına hız katan AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve ekibi yoğun bir şekilde ev ziyaretleri, toplantıları gerçekleştiriyor ve Denizli’deki kadınlara ulaşıyor. Seçime kadar bütün kadınlara ulaşan AK Kadınlar, onlarla birebir tanışıp, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyerek yardımcı oluyor. Denizli AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı büyük bir özveri ve heyecanla seçime hazırlandığının altını çizen Başkan Dalbudak, “AK Kadınlar, dur durak bilmiyor, destan yazmaya devam ediyorlar. Mübarek Ramazan ayı nedeniyle gerek iftarda gerekse teravih namazı sonrasın da kapı kapı dolaşıp ailelerin sorun ve taleplerini dinliyorlar. AK kadınlar yanlarında götürdükleri gıda paketlerini de ailelere bırakarak toplumsal dayanışma haznesine katkıda bulunuyorlar. Vatandaşlarımızla istişarelere, gönüllere dokunmaya devam. Sokak sokak, ev ev gezip kadınlara ulaşarak, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için destek istiyorlar” dedi. Ev ziyaretleri yaparak, ev sahibi ve komşuları ile hasbihal ettiklerini belirten Başkan Dalbudak, “24 Haziran seçimleri, her zamankinden çok daha önemli. Cumhurbaşkanlığı seçimiyle yeni sisteme geçilecek. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini istiyoruz. Aynı günü Milletvekilleri için kullanacakları oylarını ise AK Partiye vermelerini talep ediyoruz” diye konuştu.

“AK KADINLAR RAMAZAN’DA GÖNÜLLERE GİRDİLER”
“Hem Ramazan programlarımızı yapıyoruz hem de seçim çalışmalarını yürütüyoruz” diyen Başkan Dalbudak; “Yoğun bir çalışma dönemine girdik. Gece gündüz sahadayız kimi zaman iftar sofralarına konuk olduk, kimi zaman çay sohbetine konuk olduk. Ama her birimiz gittiğimiz her evde güler yüzle karşılandık. 24 Haziran Türkiye'nin, çocuklarımızın ve yarınlarımızın mücadelesidir. Her gün mahalle mahalle, ev ev, kapı kapı dolaşıyoruz. 2023 hedeflerimizi, Müslüman coğrafyasının Türkiye'ye olan umudunu anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızın selamını, başbakanımızın selamını iletiyoruz. Gönülleri fethederek, onları ikna etmeye çalışarak desteklerini dualarını bekliyoruz. 24 Haziran'a kadar gece gündüz sahalardayız” şeklinde konuştu.

“GİRMEDİĞİMİZ HİÇBİR YER KALMAYACAK”
Kadınların işlerini bırakarak geldiklerinin altını çizen Başkan Dalbudak; şunları söyledi: “Onlarla birlikte sabahleyin saat 9'da il teşkilatında toplanarak gruplara ayrılıyoruz. Hepimiz sahalardayız. Girmediğimiz hiçbir yer kalmayacak. Şehit ailelerimizi ve kimsesiz yavrularımızı her zamanki gibi ziyaret edip yalnız olmadıklarını hatırlattık. Acılarını, dertlerini, ihtiyaçlarını dinledik. Hasta ve yaşlılarımızı da ihmal etmedik. Sanayisinden tutun küçük esnafına kadar, öğrenci yurtlarından tutun evlere, ev sohbetlerine, hanımların günlerine varıncaya kadar gece gündüz gezmeye devam edeceğiz. Çok fedakarlık isteyen bir süreç. Özellikle kadınlarımız bu noktada elinden gelen gayreti gösteriyor. Bu anlamda ben çok mutluyum. Biz gönülleri kazanmaya, dertleri dinlemeye, yapabileceğimiz noktada bir şeyler var ise vatandaşlarımızın dertlerine derman olmayı hedefliyoruz. Kadınlarımızın sorunları ile ilgili konularda çalışma yapmaya gayret ediyoruz. Bizim alanımız kadın, aile ve çocuk. Bu noktada zaten kadını kazandığınızda toplumu kazanıyorsunuz. Bugün biz ailede bir kadını inandırırsak tüm aileyi inandırırız.” 

 HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER