AK Parti Denizli'de bayram coşkusu yaşandı

Kurban Bayramı arefesinde AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. İl binasında gerçekleştirilen programda partililer bayram coşkusunu birlikte yaşadı.

AK Parti Denizli'de bayram coşkusu yaşandı

AK Parti Denizli İl Başkanlığı, Kurban Bayramı arefesinde partililerle birlikte bayramlaşma programı düzenledi.

İl binasında gerçekleştirilen programa; Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, ilçe belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ve üyeleriyle partililer katıldı.

Programda konuşan ve herkesin bayramını kutlayan Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci; “Allah tekrarını göstersin. Birbirini seçme lüksü olmayan kardeşler olmanın önemli bir vesilesi olarak gördüğümüz Kurban Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Allah sağlık, sıhhatli nice bayramlara kavuştursun” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise şunları aktardı: “Tüm hemşehrilerim, partililerimiz başta olmak üzere İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ederim. Arefe gününde bir araya geldik. Bayramlaşma mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Allah nice bayramlarda buluşmayı, yine bir arada olmayı nasip etsin” diye konuştu.

AK Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da birer konuşma yaparak bayram mesajı verdi. Konuşmaların ardından partililer bayramlaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER