AK Parti Denizli Milletvekili Tin, 2. sırada!

ORC Araştırma şirketi, 2018-2020 yılının en başarılı milletvekilleri arasında yaptığı ankette, Ege Bölgesi Milletvekilleri arasında Denizli Milletvekili AK Partili Şahin Tin yer aldı.

Ege Bölgesi’nin en başarılı 15 milletvekili arasında AK Parti 5, CHP 8, MHP 1 ve İYİ Parti 1 milletvekili yer aldı. 15 milletvekili arasında AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin yüzde 44.8 ile 2. sırada yer aldı.

Araştırmada her milletvekili kendi seçmen grubunda değerlendirildi. Araştırmaya katılan kişilere; son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre, “Sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?” sorusu yöneltildi. Bu çalışmada Parti Genel Başkanları değerlendirme dışı bırakıldı.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “ORC Araştırma şirketinin "Son 2 yılın en başarılı milletvekilleri" araştırmasında emeklerimizi takdir eden kıymetli vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bizim için en müstesna makam, gönüllerinizdeki yerimizdir. Rabbim her daim güveninize layık olabilmeyi nasip etsin." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211