Ak Parti Denizli, Teşkilat Akademisi Mahalle Programı’nı gerçekleştirdi

AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından 'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' sloganıyla düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde ve yoğun katılımla yapıldı.

Ak Parti Denizli, Teşkilat Akademisi Mahalle Programı’nı gerçekleştirdi

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı'nca düzenlenen ve ilk dönemi tamamlanan Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitimi Programı, 'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' sloganıyla ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Programa; İl Başkanı Yücel Güngör’ün yanı sıra; AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcısı MKYK Üyesi Seda Sarıbaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile çok sayıda partili katıldı. Eğitim programının açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “AK Partimizde umutsuzluğa, karamsarlığa, rehavete ve gevşemeye asla yer yoktur. Çalışmalarımızı yaparken de tıpkı bir duvarın tuğlaları gibi birbirimize kenetlenmeyi bir an olsun ihmal etmeyeceğiz. Bize düşen çalışmak, çabalamak, kapısı çalınmadık ev gönlü kazanılmadık bir tek Denizlili hemşehrimizi bırakmayacak şekilde mücadelemizi sürdürmektir. Gayret bizden zafer Cenab-ı Allah’a ait. AK Parti Denizli, Allah’ın izni ve milletimizin de desteğiyle 2023 seçimlerinde ‘13’üncü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ diyecektir. Bu konuda hiç kimsenin endişesi olmasın. Hiç umutsuzluğa kapılmayın. Bugüne kadar rotamızı, aziz milletimizin dışında hiç kimse çizememiştir. Bundan sonra inşallah aziz milletimiz çizmeye devam edecektir” diye konuştu.

“Kader, gayrete aşıktır”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise şunları kaydetti: “Genel Merkez AR-GE Merkezimizin yapmış olduğu bu eğitim çalışmaları, bize değer katıyor. Enerjimizi daha fazla faydaya dönüştürme anlamında birçok değerli hocalarımız gelip burada eğitim verdiler. Bugün de çok değerli hocalarımız var. İnşallah eğitimimiz başarılı geçer. 2023’te Cumhurbaşkanlığı seçimimize katkı sağlamamızı ve başarıya gitmemizi Allah’ım nasip etsin. Mahalle başkanlarımız bizim sözümüz, gözümüz, kulağımızdır. Bulunduğunuz mahallede bize söylenecekler size söyleniyor. Başka sıkıntılar da size aktarılıyor. İnşallah bu yürüyüşümüz güçlenerek devam edecek. 2023’te en üst seviyede hedefe varmamız gayretlerimizi arttırmamız gerekiyor. Biliyorsunuz kader, gayrete aşıktır. Bizim tek yapacağımız; gayret etmektir.”

“Eğitimlerimizin yol gösterici olacağından eminiz”

Dünyanın en büyük siyasi eğitimini hayata geçirmenin onurunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcısı MKYK Üyesi Seda Sarıbaş; “İlkini Teşkilat Akademisi eğitim programıyla 81 ilimizde tamamladığımız eğitimlerimizin şimdi mahalle başkanlarımızla ve yönetimleriyle yine 81 ilimizde tamamlama çabasındayız. Bu gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizin 2023 yılına giden bu süreçte çok daha başarılı, çok daha faydalı, sahada çalışmalar gerçekleştirmek için bizlere bir yol gösterici olacağından da eminiz” şeklinde konuştu.

“Siyasetimiz, millete hizmet etme siyasetidir”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kutlu medeniyet mücadelesi verdiklerini ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, şunları kaydetti: “Siyasetimiz, millete hizmet etme siyasetidir. Davamız, medeniyet davamızdır. Ülkümüz, mücadelemiz, büyük Türkiye idealini hayata geçirme mücadelesidir. Bugüne kadar bu destanları, bu kahramanlık hikayelerini yazan siz teşkilat mensuplarımızsınız. Sizler olmasaydınız, sizin inancınız, yüreğiniz, bu kutlu mücadeleniz olmasaydı, bugün övünçle, gururla, şerefle yad ettiğimiz bu hizmetler hayata geçmezdi. Onun için, bu kahramanlık hikayesinin kahramanı sizlersiniz. Çanakkale’de 1915 Köprüsü’nün açılışına tanıklık ederken, ‘İşte bu bizim eserimiz, bizim davamızın eseridir’ diyebilirsiniz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER