AK PARTİ DENİZLİ’DE SÜRPRİZ TELEFON ANKETİ!

AK Parti'den “Merkezefendi’de oyunuz Subaşıoğlu’na mı, Güngör’e mi?” anketi...

AK PARTİ DENİZLİ’DE SÜRPRİZ TELEFON ANKETİ!

AK Parti’de Denizli Büyükşehir Başkan Adayı Osman Zolan olarak açıklanırken, ilin iki büyük ilçesi için aday arayışları sürüyor. Merkezefendi Belediye Başkan Adayını belirlemek için son bir telefon anketi daha başlatan AK Parti Genel Merkezi “Mevcut Merkezefendi Belediye Başkanının hizmetlerinden memnun musunuz? Oyunuzu Mumammet Subaşıoğlu’namı verirsiniz, yoksa Yücel Güngör’e mi?” diye soruyor. Bu anketin bir hafta boyunca Merkezefendi İlçesi sınırlarında rastgele abone telefon aramalarıyla tamamlanacağı öğrenildi. 

Detaylar 28 Kasım Çarşamba günü Mustafa Kaya'nın Köşesi'nde...

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 09:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN ELDEM
HASAN ELDEM - 2 yıl Önce

SAYIN BAŞKANİMİZ MUHAMMET SUBAŞIOĞLU BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ.BAŞKANIM YANINDAYIZ.

HÜSEYİN ÇEVİK
HÜSEYİN ÇEVİK - 2 yıl Önce

Yücel bey gerek vizyonu gerekse misyonu olsun başarılı bir şekilde belediye başkanlığı yapar ve kısa süre sonra parmakla gösterilen başkanlardan olur. Kendisi ekibi ile birlikte dört dörtlük işler yapabileceğine canı gönülden inanıyorum. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum.

Emrah Güngör
Emrah Güngör - 2 yıl Önce

Güngör demeliyiz siyasette bugüne kadar çok aktif bi şekilde ilerlemistir secmenlede iç içe olacaktır her zamanda böyleydi örnek bi başkan olacağından hic supemiz yoktur AK PARTİ GENÇLİK KİTLESİ OLARAK YÜCEL GÜNGÖR diyoruz

SIRADAKİ HABER