AK PARTİ İLÇE KONGRELERİNİN FİNALİ PAMUKKALE İLE YAPILDI

AK PARTİ İLÇE KONGRELERİNİN FİNALİ PAMUKKALE İLE YAPILDI

Denizli’de AK Parti ilçe kongrelerinin finali Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale ile yapıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katıldığı AK Parti Pamukkale 2’nci Olağan İlçe Kongresi’nde mevcut İlçe Başkanı Hasan Aracı bayrağı Uğur Gökbel’e devretti.

Denizli’de AK Parti ilçe kongre sürecinin sonuna gelindi. Kongrelerin finali Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale ile yapıldı. EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Milletvekilleri Dr. Sema Ramazanoğlu, Av. Cahit Özkan, Şahin Tin, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe belediye başkanları, teşkilat üyeleri ve partililer katıldı. Kongrede ilk olarak divan oluşturuldu. Divan Başkanlığını AK Parti Denizli Eski Milletvekili Mehmet Yüksel yaptı. Protokol konuşmalarının ardından delegeler sandık başına gitti. Mevcut Başkan Hasan Aracı bayrağı seçime tek aday olarak giren Uğur Gökbel’e devretti.

AK PARTİ PAMUKKALE YENİ İLÇE BAŞKANI; GÖKBEL OLDU
Uğur Gökbel Pamukkale Yeni İlçe Başkanı olarak seçildi.  AK Parti Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu’nda ‘asil üyeler’ olarak şu isimler yer aldı: ‘Aykut Gündüz, Ayşe Karakan, Bayram Kahraman, Cankan Çetindağ, Cengiz Aydın, Derviş Dervişoğlu, Erol Tuna, Halil Pekdemir, Halis Kırboğa, Harun Aydın, Harun Kaftan, Hilal Tütüncü, Hüseyin Yılmaz, Mehmet Çıbık, Mehmet Görenmiş, Muhammet Ali Çelik, Muhammet Sami Tural, Muharrem Kılcı, Mustafa Dilemre, Okan Yıldırım, Rıza Şahan, Sakine Tomaşoğlu, Sevili Orhan, Uğur Balay. Yedek üyelerde ise; Mustafa Güven, Osman Cun, Erkan Avsan, Recep Altuntaş, Süleyman Kızmaz, Hasan Erdoğan, Ali Özdamar, Fevzi Yapıcı, Keziban Maden, Muzaffer Şakır, Nazım Dinç, Arif Adak ve Mehmet Hançer yer aldı. 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER