AK PARTİ, 'MAZERET YOK' EĞİTİMİNDEN GEÇECEK

AK PARTİ, 'MAZERET YOK' EĞİTİMİNDEN GEÇECEK

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Ar-Ge Birimi tarafından hafta sonu için ‘Mazeret Yok’ adlı seminer düzenlenecek. Dr. Şaban Kızıldağ’ın konuşmacı olarak katılacağı eğitim, 2 gün sürecek.

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Ar-Ge Birimi tarafından hafta sonu için ‘Mazeret Yok’ adlı semineri düzenlenecek. Dr. Şaban Kızıldağ’ın konuşmacı olarak katılacağı eğitim kapsamında; Merkezefendi, Pamukkale, Çivril, Baklan, Çal, Bekilli, Buldan ve Güney İlçe teşkilatları seminerinde buluşacak. Eğitim hakkında açıklama yapan ve “Gelişim için, değişim için mazeretimiz olmamalı’ diyen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Öğrenme eylemini sürekli kılmalı, eğlenerek, çözümleyerek, kendimizi geliştirerek öğrenmeyi mutlaka öğrenmeliyiz. Biz de AK Parti Denizli İl Başkanlığı olarak ‘Mazeret Yok’ adlı eğitim programı ile bunu gerçekleştirmenin mümkün olabileceğini düşündük ve teşkilatlarımızı Dr. Şaban Kızıldağ’ın bu semineri ile buluşturmayı görev bildik” dedi.

“GERÇEK HAYATTAN ALINMIŞ, BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ÇOK SAYIDA ÖYKÜYÜ SAHNEYE TAŞIYOR”
Dr. Kızıldağ’ın şu ana kadar 2 milyonun üzerinde kişiye konferans verdiğinin altını çizen Başkan Filiz, “uluslararası danışman, eğitimci, koç ve yazar Dr. Şaban Kızıldağ’ın ‘Mazeret Yok’ seminerinde, iş hayatında ve özel yaşamda karşılaşılan engellerin nasıl fırsata dönüştürüleceği konusu eğlenceli bir şekilde işleniyor. Mazeret üretme alışkanlıklarından kurtulmak, başarılı bir geleceğe doğru adım atmak, kariyerine şekil vermek ve hayata karşı yeni bakış açıları kazanmak isteyenlere yönelik düzenlenen söyleşide farklı meslek ve yaşamlardan ilginç örnekler sunuluyor. Dr. Şaban Kızıldağ, esprili anlatım üslubu ile gerçek hayattan alınmış, birbirinden değerli çok sayıda öyküyü sahneye taşıyor” diye konuştu.

“ÜRETTİĞİMİZ MAZERETLERDEN SÖZ EDİYOR”
Başkan Filiz şunları aktardı: “Dr. Şaban Kızıldağ, ‘Mazeret Yok’ adını taşıyan ‘gösteri’ tadındaki eğlenceli eğitim çalışmalarında, hayata karşı farkında olmadan ürettiğimiz mazeretlerden söz ediyor. Hitap ettiği insanlar arasında ortak bir dil oluşturarak Sosyo-Ekonomik farklılıkları ustaca ortadan kaldıran Dr. Kızıldağ, kıssadan hisseler sunuyor ve güldürürken düşündürüyor. Bilgilerini ve tecrübelerini paylaşan bu söyleşisiyle, hem iş hem de özel hayatlardaki olumsuz ezberleri bozuyor ve katılımcılara mazeretsiz bir dünyanın kapılarını aralıyor.”

İŞTE PROGRAM
2 gün boyunca Denizli ve ilçelerinde gerçekleştirilecek olan Seminerin ilki 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Saat 14:00’da Bereketler Toplantı ve Sergi salonunda olacak. AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’na yapılacak ilk seminerin ardından saat 17:00’da Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın katılacağı 2. Seminer gerçekleştirilecek. Cumartesi Günkü son gösterim ise Saat 20:00’da AK Parti İl Binası’nda olacak. 18 Şubat Pazar günü ise Saat 12.00’da Çivril ve Baklan İlçe Teşkilatlarına, Saat 15:00’da Çal ve Bekilli İlçe Teşkilatlarına ve saat 19:00’da ise Buldan ve Güney İlçe Teşkilatlarına yapılacak gösterimler ile devam edip son bulacak”

DR. ŞABAN KIZILDAĞ KİMDİR?
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunu olan Kızıldağ, Sosyoloji alanında Yüksek Lisans ve İşletme ve Kamu Yönetimi alanlarında doktora yaptı. 27 yıllık üniversite hocası olan Kızıldağ, halen İstanbul Maltepe ve Bahçeşehir Üniversiteleri’nde Yüksek Lisans ve Doktora derslerine giriyor. Yayınlanmış 10 kitabı bulunan Kızıldağ, bugüne kadar üniversitenin dışında 2 Milyon insana konferans ve seminerler verdi. Kızıldağ; AK Parti Siyaset Akademisi, İl Hatipleri Eğitimleri, İl ve İlçe Teşkilatları’na da eğitim veriyor.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER