Ak Parti Merkezefendi’de düğün havasında delege seçimi

Kongre sürecinin başladığı AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nda delege seçimi heyecanı yaşanıyor. Seçimlerin partililer tarafından yoğun ilgi gördüğünü söyleyen AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, seçiminin bir düğün havasında geçtiğini belirtti.

Ak Parti Merkezefendi’de düğün havasında delege seçimi

AK Parti’de kongre süreci başlamasının ardından ilçe teşkilatlarında kongre öncesi delege seçimi heyecanı yaşanıyor. AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nda da delege seçimi başladı. Parti üyeleri sabah erken saatlerde oy kullanmak için parti binasına geldi. Partilileri AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer karşıladı. Kurulan sandıklarda partililer, delege seçimi için oy kullandı.

“PARTİMİZ ÇOK DAHA YOĞUN VE GÜZEL ÇALIŞMALARIN ALTINA İMZA ATACAK”

Oy kullandıktan sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Başer, partililerin delege seçimine yoğun bir ilgi gösterdiğini söyledi. Başkan Başer, “Partimizin 7. Olağan kongresi ile ilgili kongre süreci devam ediyor. Bugün de muhteşem bir katılımla, üyelerimizin teveccühü ile delege seçimlerimizi gerçekleştirdik. Olağan kongre sürecimizde Merkezefendimiz’in 3. Kongresi hayırlara vesile olsun. Bundan sonra da partimiz Allah’ın izniyle çok daha yoğun, çok daha güzel çalışmaların altına imza atacak. Kongre sürecimizin düğün havasında olacağı bugün üyelerimizin heyecanıyla ortaya çıkıyor” dedi. Delege seçiminde partililer 400 asil, 200 yedek delege seçecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER