AK PARTİ PAMUKALE VE MERKEZEFENDİ'DE TEMEYÜL YAPILDI

AK PARTİ PAMUKALE VE MERKEZEFENDİ'DE TEMEYÜL YAPILDI

AK Parti Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Başkanları’nın yapılacak kongrede aday olmayacaklarını açıklanmalarının ardından temeyül yapıldı.

AK Parti Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Başkanları’nın aday olmayacağını açıklamasının ardından İl Başkanlığı hem Merkezefendi hem de Pamukkale’de aday belirleme sürecini temayül ile başlattı. AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen temayülü; AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz yönetti. İlçe başkanlığı için temayüle katılan isimler arasında Ekrem Başer, Murat Altan, Fatih Durmaz ve Mehmet Çakır yer aldı. Bu isimler partiye oy kullanmak için gelen herkes ile derin kulis çalışmaları yaptıkları gözlemlendi.

PAMUKKALE’DE 4 ADAY YARIŞTI
Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanlığı için belediye meclis üyelerinden Alpaslan Albay, Hüseyin Kenez, Mehmet Akınlı ve Mustafa Dilemre partililerin oyuna talip oldular. Belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda partilinin katıldığı temayüle; Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı ev sahipliği yaptı. Temayülde konuşan mevcut Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı; Parti içi demokratik bir yarışı gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki sürecin hem Türkiye hem Denizli açısından çok önemli olduğunu belirtti. Pamukkale İlçe Teşkilatının çok önemli görevler yükleneceğini belirten Aracı; aday belirleme sürecinde bu temayülün çok önemli bir süreç içinde gerçekleştireceklerini dile getirdi. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER