AK PARTİ PAMUKKALE TEŞKİLATI'NDAN BAŞKAN ZOLAN'A ZİYARET

AK PARTİ PAMUKKALE TEŞKİLATI'NDAN BAŞKAN ZOLAN'A ZİYARET

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yeni yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. 2019’un yoğun geçeceğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Allahım yolunuzu açık etsin. İnşallah kol kola, hep beraber, ülkemizin ve Denizlimizin geleceği için çalışacağız” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kısa süre önce genel kurullarını tamamlayan AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı'nı kabul etti. Ziyarete; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel, “Yönetim kurulumuzla birlikte sizleri ziyaret etmek, hasbihal etmek istedik. Yoğun programınız içinde bize de zaman ayırdığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olduğunuzu biliyoruz. Rabbim sizlere de kolaylık versin. İnşallah ekibimizle birlikte bütün gayretli çalışmaları göstereceğiz” dedi.

BAŞKAN ZOLAN’A NAZAR DUASI
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Allah güzel işler yapmayı nasip etsin, yolunuz açık olsun. Pamukkale Denizlimizin en büyük ilçesi ve önemli bir ilçemiz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman beraberiz. 2019 çok uzak değil, yoğun işlerimiz var. Şahsi değil, Denizlimizin, ülkemizin geleceği açısından yoğun çalışmalar olacak. Sizler kongre sonrasında hızlı bir şekilde çalışmalara başladınız. Allahım yolunuzu açık etsin. İnşallah kol kola, hep beraber, ülkemizin ve Denizlimizin geleceği için çalışacağız" dedi. Konuşmaların ardından Gökbel, Başkan Zolan’a Nazar Duası’nın yer aldığı hat tablosu hediye etti.

HABER MERKEZİ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER