“AK PARTİ; UMUDUN ADIDIR”

Partisinin 17’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yazılı basın açıklamasında bulunan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “O günden bu yana AK Parti; umudun adı olmuştur. Sadece Türkiye’de değil, coğrafyamızda, İslam aleminde umutları yeşertmiştir. Bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir” dedi.

“AK PARTİ; UMUDUN ADIDIR”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, partisinin 17. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. AK Parti’nin 14 Ağustos 2001’de yıllarca koalisyon hükümetlerinin yorduğu, ekonomik darboğazın insanları gelecek konusunda umutsuzluğa düşürdüğü bir dönemde adeta güneş gibi doğduğunu belirten Başkan Gökbel, “O günden bu yana AK Parti; umudun adı olmuştur. AK Parti milyonlarca insanımız için, coğrafyamızdaki mazlum halklar için, İslam alemi için umut olmuştur. 17 yıllık icraatı ile de kendisine umut bağlayanların beklentilerini boşa çıkarmamıştır. Davamızın Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte Türkiye’nin şahlanışı başlamış, 17 yılda ülkemize büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Sağlık, ulaşım, tarım, üretim, ihracat, sosyal devlet, belediyecilik alanlarında devrim niteliğinde hizmetlere imza atılmıştır. AK Parti, onur, şan ve şeref dolu 17 yılı geride bırakmıştır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin ve İslam âleminin umudu olmaya devam edecektir” dedi.

“AK PARTİ 17 YILDIR BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞMAKTADIR”
Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere emperyalizmin Türkiye’ye yönelik saldırılar düzenlediğini belirten Başkan Gökbel, “AK Parti 17 yıldır Büyük Türkiye için çalışmaktadır. Bunun sonucunda Türkiye büyümektedir. Kendi helikopterini, insansız hava aracını, kendi silahlarını üretmeye, hatta satmaya başlamıştır. Bölgedeki oldu-bittilere sessiz kalmamakta, yumruğunu masaya vurmaktadır. Emperyalizmin, siyonizmin tekerine taş koymaktadır. AK Parti’yi tabi ki istemeyeceklerdir. O yüzden gezi ayaklanması ile insanları sokağa dökmüşlerdir. O yüzden içimizdeki hainleri 15 Temmuz’da harekete geçirmişlerdir. O yüzden ekonomimize saldırmaktadırlar. Bütün bunlar AK Parti’nin 17 yıllık çizgisinin, politikalarının, milli duruşunun doğruluğunun kanıtıdır. Ama başaramayacaklar. Kazanan Türkiye olacaktır. AK Parti ile Büyük Türkiye yürüyüşü, Allah’ın izniyle başarıya ulaşacaktır. Rabbim bu davanın neferleri olan bizlere daha nice 17 yıllar boyunca hizmet etmeyi nasip etsin” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205