AK Partili Şahin Tin; “Eşi benzeri görülmemiş hizmetler yaptık”

Çardak ve Bozkurt İlçeleri’ne bağlı mahallelerde vatandaşlarla buluşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Ülkemize, şehrimize ve ilçelerimize eşi benzeri görülmemiş hizmetler yaptık. Her alanda olduğu gibi belediyecilik alanında da bir tarih yazdık” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Çardak İlçesi’ne bağlı; Söğüt, Beylerli ve Çaltı Mahallesi ile başta Bozkurt ilçe merkezi olmak üzere Tutluca ve Avdan Mahalleleri’ne ziyaretler gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Milletvekili Şahin Tin, buralarda hemşehrilerine seslendi. Çardak ilçe ziyaretinde konuşan Milletvekili Şahin Tin, “Çardak İlçemizde taşlar yerine oturuyor. Bizler AK Parti iktidarları olarak Türkiye’nin başını hiçbir zaman yere eğdirmedik. Eski Türkiye’nin izlerini silerek yeni gelişmiş ve hızla büyüyen bir Türkiye hikâyesini yeniden yazdık. Hakk’ı ve hakikati daha gür bir sesle ve daha güçlü bir eda ile ifade etmekten hiçbir zaman geri durmadık. 17 yıldır gece-gündüz dur durak bilmeden çalıştık. Eşi benzeri görülmemiş hizmetleri milletimizin emrine sunarak farkımızı ortaya koyduk. AK Parti’nin şehircilik anlayışını Türkiye genelinde yaygınlaştırdık. Şehirlerimizi ve ilçelerimizi kısacası tüm yerleşim yerlerimizi yeniden imar ettik. Çardak ilçemiz de iktidarımızın yaptığı hizmetlerden üzerine düşen payı her daim almıştır, bundan sonra da bizler var oldukça almaya devam edecektir. Çardaklı kardeşlerimiz bu anlamda kararını vermişler” diye konuştu.

“BOZKURT’UN MAKÛS TALİHİ DEĞİŞECEK”

Çardak’ın ardından Bozkurt İlçesi’ne bağlı Tutluca ve Avdan Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin, daha sonra Bozkurt ilçe merkezinde vatandaşlara hitap etti. Milletvekili Şahin Tin; “Bizler milletimizin ferasetine sonuna kadar güveniyoruz. İnşallah 31 Mart’ta milletimiz Cumhur İttifakından yana oyunu verecek ve Bozkurt’un makûs talihini değiştirecektir. Bozkurt ilçemiz CHP’li yerel yönetici zamanında çok geride kaldı, hizmetlerden yoksun bırakıldı. AK Parti ile başlayan belediyecilik anlayışı CHP’nin Bozkurt’ta yerel yönetimlerde iktidar olmasıyla birlikte çalışmalarımız sekteye uğradı. Her şeye rağmen biz yine de burada bulunan vatandaşlarımıza AK Parti iktidarı olarak her ne yapılması gerekiyorsa yapmanın derdinde olduk. Pamukkale Üniversitesi Yüksekokulu başta olmak üzere daha birçok önemli yatırımı Bozkurt ilçemize kazandırdık. İnşallah belediyecilik konusunda da yeniden başarılı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. 31 Mart sonrası Cumhur İttifakı AK Parti Bozkurt Belediye Başkan Adayımız Hamdi Cin kardeşimiz ile birlikte yepyeni bir Bozkurt’u inşa ederek yarınlara daha sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211