Akbaba; “Amacımız; sağlıklı ve sağlam bir gelecek inşa etmek”

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, İl Başkanlığı tarafından 16 Şubat Cumartesi günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek ‘Yerel Yönetimlerde Spor Politikaları Denizli Toplantısı’ ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Akbaba; “Amacımız; sağlıklı ve sağlam bir gelecek inşa etmek”

CHP Denizli İl Başkanlığı tarafından 16 Şubat Cumartesi günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda ‘Yerel Yönetimlerde Spor Politikaları Denizli Toplantısı’ gerçekleştirilecek. Saat 09:30’da başlayacak toplantıda; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Spor Kurulu Başkanı Yıldırım Kaya, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz, video konferans ile toplantıya katılacak ve ardından ‘CHP Spor Politikaları ve Belediyelerde Uygulanabilir Politikalar’ konulu sunum gerçekleştirilecek. Konuk konuşmacıların da yer alacağı toplantıya dair açıklamalarda bulunan CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba; “Siyaset sadece propaganda, afiş ya da miting değildir. Sporun, sanatın ve kültürün de siyasette çok büyük önemi vardır.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin yerel yönetimlerde spor politikalarını, Ege'den ve Denizli'den katılacak genç sporcularla, spor hayatını aktif sürdüren değerli simalarla ve Denizli spor dünyasının duayen isimleriyle birlikte Denizli'de düzenlenecek toplantıda konuşacağız. Amacımız; çocuklarımıza ve gençlerimize spor dolu, sağlıklı ve sağlam bir gelecek inşa etmek” diye konuştu.

GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER