AKBABA; 'DİNİ VE MİLLİ DEĞERLERİMİZİ KORUYACAĞIZ'

AKBABA; 'DİNİ VE MİLLİ DEĞERLERİMİZİ KORUYACAĞIZ'

CHP Denizli Milletvekili Adayı İlhan Özcan ile birlikte Kale ve Beyağaç İlçeleri’nde bayram ziyaretinde bulunan CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, “bayramlarımız bizim en büyük değerlerimiz. Sadece dini bayramlarımız değil aynı zamanda milli bayramlarımız da en büyük değerlerimiz. Ancak bize milli değerlerimizi unutturmak istiyorlar ama biz asla unutmayacağız” dedi.

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP Denizli Milletvekili Adayı İlhan Özcan ile birlikte Kale ve Beyağaç İlçelerine bayram ziyaretinde bulundular. Vatandaşlarla tek tek bayramlaştılar, sohbet ettiler. Vatandaşlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunun altını çizen Başkan Akbaba; “Bayramlarımız bizim en büyük değerlerimiz. Sadece dini bayramlarımız değil aynı zamanda milli bayramlarımız da en büyük değerlerimiz. Ancak bize milli değerlerimizi unutturmak istiyorlar ama biz asla unutmayacağız. Bu değerleri yaşatacağız, yaşatmak için elimizden geleni de yapacağız. Dini ve milli değerlerimizi koruyacağız “ dedi.

“BAYRAMLAR ÇOK ÖNEMLİ VE GÜZEL GÜNLERDİR”
Bayramların çok önemli ve güzel günler olduğunun altını çizen CHP Denizli Milletvekili Adayı İlhan Özcan, “Bizler bu günlerde mutlu olmak istiyoruz ama elimizde olmayan bazı nedenler yüzünden mutlu olamıyoruz. Bizler sizleri mutlu etmek için sizlerin hak ettiğinizin karşılığını almanız için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğiz. Çiftçilerimizin tarımsal kredi borçlarının faizlerini sileceğiz.  Aile Sigortası kapsamına alınan yurttaşlarımızın Genel Sağlık Sigortası prim borçlarını sileceğiz. Vergide adaleti sağlayacak, az kazanandan az, çok kazanandan çok vergi alacağız. Ücretlilerin ve esnafın asgari ücrete kadar olan gelirlerine gelir vergisi muafiyeti tanıyacak şekilde, gelir vergisi dilimlerini yeniden düzenleyeceğiz. Sadece milli geliri değil, yurttaşlarımızın yaşam kalitesini ve mutluluğunu da artıracağız. Üreten, çalışan yurttaşlarımızın emeklerinin karşılığını almasını sağlayarak, gelir dağılımı adaletsizliğini hızla ortadan kaldıracağız. Borçlandırmaya ve borçla tüketime dayanan ekonomik yapı yerine, yüksek gelire, tasarrufa ve üretime dayalı bir ekonomik yapı kuracağız. Türkiye’yi tarımda ithalatçı olmaktan çıkarıp, ihracatçı haline getireceğiz. Parçalı tarım arazilerinin tarım sigortası sorununu çözeceğiz. Çiftçilerimizin tarımsal kredi borçlarının faizlerinin tamamını sileceğiz. Tarım Borsaları’nda küçük üreticinin işlem yapabilmesini kolaylaştıracağız. Vatandaşlarımızın hak ettiği değeri görmesi için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER