AKÇA MAKİNA'NIN TERCİHİ; FORD YARGÜL OLDU

AKÇA MAKİNA'NIN TERCİHİ; FORD YARGÜL OLDU

1995 yılından bu yana Denizli’ye hizmet veren ve Dünya’nın otomotiv devlerinden ‘Ford’un Denizli bayiliğini yapan Ford Yargül Otomotiv, filo satışı konusunda 2017 yılına damga vurdu. Son olarak Akça Şirketler Topluluğu’na bağlı Akça Makina Otomotiv’in tercihi Ford Transit Custom oldu.

1995 yılından bu yana Denizlililere hizmet veren Ford Yargül Otomotiv, gerçekleştirmiş olduğu filo satışlarıyla adeta 2017 yılına damga vurdu. Dünya’nın otomotiv devlerinden ‘Ford’un Denizli bayiliğini yapan Ford Yargül Otomotiv, son olarak Akça Şirketler Topluluğu’na bağlı Akça Makina Otomotiv ile anlaştı. Akça Makina Otomotiv’e satışı gerçekleştirilen 12 adet Ford Transit Custom marka ve 310 S klimalı Panelvan tipi araçlar, Ford Yargül Otomotiv’de düzenlenen törenle teslim edildi.

Törende konuşan Ford Yargül Otomotiv Satış Müdürü Yaman Alkın; “Geniş ürün yelpazemiz, uygun fiyatlarımız, servis önceliğimiz, deneyimli filo satışımız, uzman kadromuz ve kalitemizle 1995 yılından beri Denizlililere hizmet veriyoruz. Bu sene filo satışı konusunda önemli yol kat ettiğimize inanıyorum. Birçok Denizlili firmaya satış gerçekleştirdik. Bu firmalardan biri de Denizli’nin önemli firmalarından Akça Makina Otomotiv oldu. Araç filosunu yenilemek isteyen ve bu konuda bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla ve piyasaların durgunluğuna rağmen satışlarımız devam ediyor. Herkesi ofisimize bekliyoruz” dedi.

PINAR ÇANKAYA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211