Akkaya Kardeşler’in, Boda Event Ajansı Açıldı

Sarayköylülerin yakından tanıdığı Yeni Asır Sarayköy Muhabiri merhum İbrahim Akkaya’nın çocukları Buse, Mehmet ve Serkan Akkaya’nın organizasyon şirketi Boda event Ajansı açıldı.

Akkaya Kardeşler’in, Boda Event Ajansı Açıldı

Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Saltak Mahallesi, Mimar Caddesi’nde üzerinde bulunan Boda event Ajansı’nın açılışına  CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, Yeni Asır Gazetesi Denizli Bürosu eski şefi Tevfik Tortamış, Güven Color’un sahibi fotoğrafçı Ahmet Kavak, Akkaya Ailesi’nin yakınları, dostları ve akrabaları katıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Boda Event Ajansı’nın açılışında yaptığı konuşmasında, “Merkezefendi’ye kadın eli değecek dedik. Göreve başladıktan sonra açtığım üç işyerinde başrolde kadınlarımız rol alıyor. Hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar ise, “İstihdamı artırmak için daha çok işyeri açılmalıdır. Akkaya kardeşlere başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Denizli’de düğün, nişan, doğum günü, özel günler ve festivallerde hizmet verecek olan Boda event Ajansı’nın açılış kurdelesi, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Akkaya Kardeşler tarafından kesildi.  

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER