AKŞENER DENİZLİ'YE GELECEK, 29 EKİM BULVARI'NDA HALKA SESLENECEK

AKŞENER DENİZLİ'YE GELECEK, 29 EKİM BULVARI'NDA HALKA SESLENECEK

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri kapsamında 27 Mayıs Pazar Günü Denizli’ye gelecek. Akşener, 29 Ekim Bulvarı’nda düzenlenen mitingde halka hitap edecek.
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri kapsamında 27 Mayıs Pazar Günü Denizli’ye gelecek. 27 Mayıs Pazar Günü Denizli’ye gelecek olan Akşener, 29 Ekim Bulvarı’nda saat 17.00’de gerçekleştirilecek mitingde Denizlililer ile buluşacak. Akşener’in ziyaretinden bir gün önce, ‘İyi Parti Dinliyor, Anlat Hemşerim, Dertleşelim’ otobüsü de Denizli’de olacak. Parti yetkililerinin vatandaşın dertlerini dinlediği, önerileri aldığı organizasyon kapsamında kentin belirli bölgelerinde buluşmalar gerçekleştirilecek. 

BAŞKAN AKGÜN’DEN DAVET

Genel Başkan Meral Akşener’in kısa süre içinde ikinci kez Denizlililerle buluşacağının altını çizen İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün, Denizlilileri mitinge davet etti. 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’ye ve Denizli’ye iyi geleceğini belirten Başkan Akgün, “Artık tamam. Yüzümüzü güneşe dönüp, yaşadığımız tüm sorunları geride bırakma zamanı. Bunun için çaba harcayan Meral Akşener, kısa süre içinde ikinci kez ilimizi ziyaret edecek, halkımız ile kucaklaşacak. Denizlililerin bu buluşmada yerlerini alacağına inancımız tam” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER