Aktepe’nin yollarına asfalt dökülüyor

Pamukkale Belediyesi altyapısı tamamlanan mahalleleri güzelleştirmeye devam ediyor. Aktepe Mahallesi’nde devam eden üstyapı çalışmaları hızla ilerlerken Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaları yerinde inceledi.

Aktepe’nin yollarına asfalt dökülüyor

Pamukkale Belediyesi ilçenin tüm mahallelerinde gerekli olan hizmetleri götürmeye devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı Fatih ve Deliktaş Mahalleleri’nde üstyapı çalışmalarını Pamukkale Belediyesi hızla bitirmişti. Yine altyapısı biten Aktepe Mahallesi’nde de Pamukkale Belediyesi ekipleri üstyapı için yoğun mesai harcıyor. KDV dahil yaklaşık 20 milyon liraya mal olacak olan Aktepe Mahallesi üstyapı çalışmalarını Belediye Başkanı Avni Örki yerinde inceledi. Ana caddelerden olan 2045 Sokak’ta çalışan işçilerle bir araya gelen Başkan Örki’ye Aktepe Mahalle Muhtarı Muhammer Karataş da eşlik etti. Başkan Örki, iş makinası kullanarak asfalt çalışmalarına katıldı.

“ESKİSİNDEN GENİŞ VE DAHA GÜZEL OLDU”

Mahalle Muhtarı Karataş, mahallelerinde önemli çalışmaların yapıldığını belirterek, “Mahallemizde önce Denizli Büyükşehir Belediyesi altyapı çalışması yaptı. Ardından da Pamukkale Belediyesi üstyapı çalışmalarına başladı. Kısa sürede sokaklarımız hem eskisinden geniş hem de daha güzel oldu. Mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi. Aktepe Mahalle sakinlerinden Alzem Yaman ve Eyüp Targil, altyapı ve üstyapı çalışmalarından sonra sokaklarının çok daha güzel olduğunu dile getirerek, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ettiler.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Başkan Örki, Aktepe’de yaşayan vatandaşların hayatlarına dokunmak için hem Büyükşehir Belediyesi’nin hem de Pamukkale Belediyesi’nin yoğun mesai harcadığını ifade etti. Başkan Örki, “Aktepe Mahallesi’ne birçok hizmetimiz oldu. Denizli Büyükşehir Belediyemiz altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra hiç zaman kaybetmeden bizim ekiplerimiz üstyapı çalışmalarına başladı. 90 sokağın bulunduğu mahallemizde 78 sokakta kazı işlemi tamamlanırken, 76 sokağın betonu döküldü, 70 sokakta da parke döşemesi yapıldı. Kalan sokaklarda da çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu mahallemizde elektrik tellerinin AYDEM tarafından yeraltına alınmasından sonra sokaklardaki asfalt ve taş döşeme işlemlerimizi hızla tamamlıyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak mahallelerimizin güzelleşmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Biz ‘Durmak yok, yola devam’ sloganıyla halkımıza hizmet götürmeye devam ediyoruz. Tüm amacımız ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğunda pay sahibi olmak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER