AKUT ailesi toplantıda buluştu

AKUT Denizli ekibi, 2022 yılının ilk büyük tanışma toplantısını Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

AKUT ailesi toplantıda buluştu

AKUT Denizli ekibi, 2022 yılının ilk büyük tanışma toplantısını gerçekleştirdi. Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi’nde yapılan tanışma toplantısında gönüllü adaylara derneğin tanıtımı yapıldı. Toplantı alanında düzenlenen resim sergisinin yanı sıra derneğin operasyonlarda kullandığı malzemelerle ilgili tanıtım da yapıldı. Toplantıda ayrıca üye adaylarına eğitim verildi.

Toplantı hakkında konuşan AKUT Denizli Ekip Lideri Cengizhan Öztürk; “Bugün bizim bir tanışma toplantımız var. Biz bu etkinliği 4 ayda bir yapıyoruz. Eğer bir felaket olursa bunun sayısını arttırabiliyoruz. Bu yılın ilk tanışma toplantısını düzenledik. Toplantımıza yeni üye başvurusu yapan 70 kişi bekliyoruz. Buraya gelmişken bizim neler yaptığımızı görmeleri için bir fotoğraf sergisi hazırladık. Bir de kentsel arama ve kurtarma işlerinde kullandığımız mekanik malzemelerimizi de tanıtalım, gösterelim istedik. Burada yaptığımız eğitimleri daha sonrasında da AKUT’a girilecek olursa nelerle uğraşılacağını anlatıyoruz. Bu arkadaşlar hala bizimle olmak istiyorlarsa onları üye olarak kabul ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2022, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER