ALİ SÜRÜCÜOĞLU KIZINI EVLENDİRİYOR

Denizli’nin tanınmış simalarından, Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu ikiz çocuklarından Melek Sürücüoğlu’nu; yine ikizlerinin doğum günü olan 20 Temmuz tarihinde evlendiriyor. 

ALİ SÜRÜCÜOĞLU KIZINI EVLENDİRİYOR

Denizli’nin tanınmış simalarından, Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu ikiz çocuklarından Melek Sürücüoğlu’nu yine evladının doğum günü olan 20 Temmuz tarihinde evlendiriyor. 

20 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilecek nikah ve düğün töreniyle; Kamile-Ali Sürücüoğlu’nun kızı Halkla İlişkiler Uzmanı Melek Sürücüoğlu ile Hidaye-Abdurrahman Akkuş’un oğlu Mali Müşavir İsmail Akkuş dünya evine girecek. 20 Temmuz 1991 tarihinde doğan ikiz çocukları Melek ve Mehmet Sami Sürücüoğlu’dan, kızları olan Melek’i evlendirmenin heyecanını yaşayan Sürücüoğlu çifti; tüm dost, akraba ve tanıdıklarını bu mutlu günlerine davet etti. 

Melek ile İsmail’in düğün törenlerinin kına gecesi bölümü, 19 Temmuz Perşembe akşamı Saat; 20.00’de Beyaz İnci Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek. Genç çiftin yemekli düğün ve nikah töreni ise; 20 Temmuz Cum akşamı Saat 20.30’da yine Beyaz İnci Düğün Salonu’nda yapılacak. Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu kızının mutlu günü ile ilgili, “Bizim ikizlerden Melek evladımı aynı zamanda ikizlerin  doğum günleri olan 20 Temmuz tarihinde evlendiriyoruz. Çok mutlu ve heyecanlıyız. Tüm dostlara, yakınlarımıza ve akrabalarımıza bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmamaları çağrısı yapıyor, herkesi davet ediyorum” dedi. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER