ALKIŞLAR TIP ÖĞRENCİLERİNE

ALKIŞLAR TIP ÖĞRENCİLERİNE

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığı, etkinlikleri ile göz dolduran Tabib-ül Curcuna Tiyatro Topluluğu ve Tıpta İnsan Bilimleri Topluluğu öğrencilerine yönelik kokteyl düzenledi.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi öğrencilerinin kurduğu Tabib-ül Curcuna Tiyatro Topluluğu ve Tıpta İnsan Bilimleri Topluluğu öğrencilerine, 14 Mart Tıp Bayramı ve Sağlık Haftası içinde yaptıkları etkinlikleri tebrik etmek amacıyla, Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından PAÜ Hastanesi 13. Katta bir kutlama toplantısı düzenlendi. Toplantıya; topluluk üyesi öğrencilerin yanı sıra, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semin Fenkçi, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Şahika Pınar Akyer, Doç. Dr. Çağdaş Erdoğan, Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, MÖEK Başkanı Prof. Dr. Mehmet Bülent Özdemir ve Tıp Fakültesi Sekreteri Naife Adak katıldı.

Tıpta İnsan Bilimleri Topluluğunun aynı zamanda danışman öğretim üyesi de olan Doç. Dr. Şahika Pınar Akyer “ Öğrencilerimiz zeki ve çalışkan olmalarının yanı sıra sanatsal alanlarda da ne kadar yetenekli olduklarını bizlere bir kere daha gösterdiler. Hepsini tebrik ediyorum. Hepsiyle gurur duyuyorum” diye konuştu. Etkinliğe katılan öğrenciler de kendileri için düzenlenen kokteyl için teşekkür ederek hocaları ile fotoğraf çekildiler.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER