“Allah bizi birlik ve beraberlikten ayırmasın”

Muharrem Ayı nedeniyle yapılan aşure hayrında konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Özgür Solak, “İslam aleminin Muharrem Ayı’nı bir kez daha kutluyorum. Cenab-ı Allah bizleri birlik ve beraberlikten ayırmasın” diye konuştu.

“Allah bizi birlik ve beraberlikten ayırmasın”

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı, Muharrem Ayı nedeniyle aşure ikramında bulundu. Yeni Cami önünde gerçekleştirilen aşure etkinliğine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Eskin, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Özgür Solak, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yusuf Garip, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şube başkanı Emre Erdoğan, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Şube Başkanı Abdullah Beram, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Aliihsan Öztürk, MHP Babadağ İlçe Başkanı Osman Pala, belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Özgür Solak, “Muharrem Ayı paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan önemli bir ay. Biz de Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı olarak vatandaşlarımıza, bu ayın olmazsa olmaz sembollerinden aşure ikramında bulunduk. Bu vesile ile Türk İslam aleminin Muharrem Ayı’nı bir kez daha kutluyorum. Cenab-ı Allah bizleri birlik ve beraberlikten ayırmasın. Aşure etkinliğimizin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER