“Allah ordumuza zeval vermesin”

Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Fırat’ın doğusuna yönelik başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever; “Allah ordumuza zeval vermesin, güç ve kuvvet versin inşallah. İnşallah kısa süre içerisinde orayı terk edecekler” dedi.

“Allah ordumuza zeval vermesin”

Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Suriye'nin kuzeyinde oluşturulmak istenen terör koridorunu engellemek ve bölgeyi güvenli hale getirmek amacıyla başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’na destekler sürüyor. Baklan Kaymakamlığı ve Baklan Belediyesi’nce harekata destek olmak amacıyla etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever; “Terör örgütlerini bu ülkenin başına musallat ettiler. Onlar için insanın değeri yoktu. Bunların ardında ABD, İsrail, İngiltere Almanya ve Fransa var. Aynı yedi düvel nasıl ki geçmişte Türk-İslam coğrafyasına Osmanlı’ya musallat oldularsa, Türkiye’nin üzerine de musallat oldular. Güneyimizde bir terör koridoru oluşturmak istediler. O terör koridoruyla birlikte orada terör devleti kurmak istediler. Ordumuz, Zeytin Dalı Harekatı’nda olduğu gibi Barış Pınarı Harekatı’yla da bölgeye girdi. Allah ordumuza zeval vermesin, güç ve kuvvet versin inşallah. İnşallah kısa süre içerisinde orayı terk edecekler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER