Alp Marketler, 9’uncu şubesi’ni Hacıeyüplü’de açtı

2001 yılında Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Gültepe Mahallesi’nde küçük bir market ile başlayan Alp Süpermarketleri, 9’uncu şubesini Hacıeyüplü Mahallesi’nde hizmete açtı. Denizli ekonomisine de büyük katkı sağlayan Alp Süpermarketleri, bünyesinde çalışan 130 kişiye de istihdam sağlıyor.

Alp Marketler, 9’uncu şubesi’ni Hacıeyüplü’de açtı

2001 yılında Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Gültepe Mahallesi’nde küçük bir market ile başlayan ve büyüyen Alp Süpermarketleri, Hacıeyüplü Mahallesi’nde toptan ve perakende satış mağazası olan 9’uncu şubesini Denizli’nin hizmetine açtı. Açılışa; CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, belediyelerin meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

“ŞUBEMİZ; HEM TOPTAN HEM DE PERAKENDEYE HİTAP EDECEK”

Şubenin açılışında konuşan Alp Marketleri kurucularından Süleyman Gedik, “Bu 9’uncu mağazamız. Hem toptan hem de perakendeye hitap edecek şekilde, hem de burada merkezi bir bina olarak ‘merkez depo’ adı altında ana merkezimiz olan işyerimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Ben öncelikle bu mübarek günde bizi yalnız bırakmayan yerel yöneticilerimize, kıymetli misafirlerimize uzaktan yakından gelen çok kıymetli belediye başkanlarımıza muhtarlarımıza ve siz değerli misafirlerimize firma tedarikçilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Yeni şubenin hayırlı olmasını dileyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ben buradan alp Marketin kurucularından olan sevgili Süleyman Gedik’e ve Derviş Gedik’e teşekkür ediyorum. Çünkü sağladıkları bu girişimcilik ile şehrimize hem katma değer sağladılar hem de birçok kişiye istihdam yarattılar” diye konuştu.

“DENİZLİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Alp Süpermarkatleri’nin Denizli’de hizmete başladığının altını çizen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizlimizin markası olması çok önemli. İnşallah Denizlimiz de büyüyecek, Alp Marketimizin sayısı çoğalacak. Ben Gedik ailesine çok değerli Süleyman kardeşime Derviş Kardeşime çok değerli büyükleri babasına ve emek veren herkese değerli çalışanlarına hayırlı olmasını diliyorum. Denizlimize hayırlı olsun. Çok güçlü ve farklı alternatifler sunarak vatandaşımızı en kaliteli en uygun fiyata ürünleri buluşturmaları devam etsin.” Konuşmaların ardından Alp Süpermarketler Mağazasının yeni şube açılışı dualar eşliğinde yapıldı. Açılış kurdelasının kesilmesinin ardından davetliler yeni açılan mağazayı gezdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep ören
Zeynep ören - 3 yıl Önce

Güvenilir bi yermi denemek istiyorum

SIRADAKİ HABER