ALP SÜPERMARKET 8'İNCİ ŞUBESİNİ YENİŞEHİR'DE AÇTI

ALP SÜPERMARKET 8'İNCİ ŞUBESİNİ YENİŞEHİR'DE AÇTI

Denizli’nin yerli gıda kuruluşu Alp Süpermarket 8’inci şubesini Yenişehir semtinde açtı. Açılışta konuşan Alp Süpermarket Sahiplerinden Derviş Gedik, açılışa özel indirimlerin olacağı müjdesini verirken; Süleyman Gedik ise, “Elimizden geldiğinin fazlasını yapmaya hazırız” dedi.

2001 yılından bu yana Denizli’de hizmet veren yerli gıda kuruluşu Alp Süpermarket 8’inci şubesini Yenişehir’de açtı. Şubenin açılışına; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, halk oyunu ekibinin gösterileri sergilendi.

“HAYIRLI UĞURLU OLSUN”
Törende konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Şubenin 8’incisi açılıyor. Denizli büyümesi ile beraber Alp Süpermarketlerde büyümeye devam edecek. Denizli’deki yatırımlarımız da devam edecek. Hep birlikte el ele vereceğiz. Denizlimizi daha iyiye, güzele götüreceğiz. Bundan kazançlı çıkan Denizlililer olacak. Hayırlı alışverişler diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI ÜRÜNLERLE HİZMETKARINIZ OLACAĞIZ”
Alp Süpermarket Sahiplerinden Süleyman Gedik ise; “Yenişehir şubemizde emeği geçen bütün Alp Süpermarket çalışanlarına, bütün firma temsilcilerimize, ailemize teşekkür ederim. Bu güzel insanları burada gördükçe insanın her gün açılış yapası geliyor. 8’inci şubemizi Yenişehir halkına açıyoruz. Biz her şube açılışımızda o bölgeye; ‘her zaman kaliteli ürünlerle ve uygun fiyatlarla bölge halkının hizmetkarı olma’ sözünü verdik. Elimizden geldiğinin fazlasını yapmaya hazırız” diye konuştu.

“AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLER VAR”
Alp Süpermarket Sahiplerinden Derviş Gedik de şunları aktardı: “Açılışa özel indirimlerimiz var. Çok güzel indirim dergimiz var. Biz bununla kalmıyoruz. Bu 1 ay boyunca devam edecek. Maliyetine fiyatlarla devam ediyoruz. Ondan sonraki fiyatlarımız da genel anlamda piyasadaki mağaza fiyatlarından yüzde 10 daha hesaplı. Yani her 100 TL’de 10 TL daha müşterinin karını düşünüyoruz. Bütün Denizli halkını şubelerimize bekleriz.”

 

PINAR ÇANKAYA- OZAN AKAKÇA

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221