Alperen Ocakları, Honaz ve Kale’de görevlendirme yaptı

Son yıllarda Denizli’de teşkilatlanmaya önem veren ve her ilçede var olma hedefi ile hareket eden Alperen Ocakları, Honaz ve Kale İlçeleri’nde de teşkilatlandı.

Alperen Ocakları, Honaz ve Kale’de görevlendirme yaptı

Alperen Ocakları, Denizli’deki teşkilatlanmaya önem vererek, her ilçede var olma hedefini sürdürüyor. Alperen Ocakları, Honaz ve Kale İlçeleri’nde de teşkilatlandı. Alperen Ocakları Honaz İlçe Başkanlığı’na Salih Mankır, Kale İlçe Başkanlığı’na Mehmet Çayabak görevlendirildi. Görevlendirme Törenine; Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı İsmail Karateke, Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Uçan, BBP İl Başkan Yardımcısı İsmail Gemi, BBP Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Urcu, BBP Honaz İlçe Başkanı Yılmaz Sevim, BBP Kale İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Gören, BBP Eski İl Başkan Yardımcısı Mustafa Karakaş ile davetliler katıldı. Honaz İlçe Başkanı Salih Mankır’ın görevlendirme belgesini BBP İl Başkanı İsmail Karateke, Kale İlçe Başkanı Mehmet Çayabak’ın görevlendirme belgesini BBP Eski İl Başkanı Mustafa Karakaş verdi. Görevlendirilen başkanlara Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye edildi.

“Partimizin gücüne güç katmayı hedefledik”

Törende konuşan BBP İl Başkanı İsmail Karateke, görevlendirilen ilçe başkanlarına başarılar diledi. Başkan Karateke; “Yaklaşık bir buçuk yıl önce genç ve dinamik bir kadro ile göreve geldik. Gelir gelmez ‘Siyasi hareket; gençlik kolları, kadın kolları ve ilçe teşkilatlarıyla güçlüdür’ dedik. Bu doğrultuda çalışmaya başladık. Yine aynı şekilde ilçe kongrelerini büyük oranda tamamladık. Salgın sürecine rağmen şu anda 9 ilçemizde kongreler tamamlandı. Salgın nedeniyle uygulanan yasakların kalkması nedeniyle tekrar harekete geçerek, gençlik teşkilatlarımızı aktif hale getirmek için bütün gücümüzle çalışmaya başladık. Bu şekilde Honaz ve Kale İlçemize atamalar yaparak partimizin gücüne güç katmayı hedefledik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2021, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER