Altınbaşak ve Erdemli ailesinin mutlu günü

Altınbaşak Tekstil’in sahibi Mehmet-Aynur Çalışkan çiftinin kızları Rümeysa Çalışkan; Memnune-İbrahim Erdemli çiftinin oğulları Burhanettin Erdemli ile dünya evine girdi.

Denizli’nin önde gelen tekstil firmalarından Altınbaşak Tekstil’in sahibi Aynur-Mehmet Çalışkan çiftinin kızları 23 yaşındaki ev hanımı Rümeysa Çalışkan, Memnune-İbrahim Erdemli çiftinin oğulları 27 yaşındaki Dr. Burhanettin Erdemli ile muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasiminde; genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetliler de unutulmaz bir gün yaşadı.

Çiftin nikah akdini Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gerçekleştirdi. Genç çiftin nikah şahitliğini ise; Altınbaşak Tekstil’in Onursal Başkanı Sait Atıcı, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Oğuzhan Dilek, Ali Rıza Erdemli, Pamukkale Üniversitesi Fizyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Saadettin Çalışkan yaptı. Rümeysa-Burhanettin çifti hayatlarının en anlamlı ‘evet’ini söylerken, Başkan Zolan da genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Çok mutlu olduklarını ifade eden Altınbaşak Tekstil’in sahibi baba Mehmet Çalışkan, “ Dostlarımızla, arkadaşlarımızla güzel bir gündeyiz. Çok mutluyuz. Kızımın mürüvvetini de görmek çok güzel. Oğlumu evlendirirken farklıydı. Kız evlendirmek daha zor. Yanımızda olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER