Altınbaşak’ların düğünü 5 bin kişilik katılımla gerçekleşti

Altınbaşak Tekstil’in sahibi Mehmet-Aynur Çalışkan çiftinin oğulları Abdullah Çalışkan; Meryem-Resul Suna çiftinin kızları Cansu Suna ile dünya evine girdi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı düğünde, davetliler doyasıya eğlendi.

Altınbaşak’ların düğünü 5 bin kişilik katılımla gerçekleşti

Denizli’nin önde gelen tekstil firmalarından Altınbaşak Tekstil’in sahibi Aynur-Mehmet Çalışkan çiftinin oğulları 30 yaşındaki tekstilci Abdullah Çalışkan; Meryem-Resul Suna çiftinin 26 yaşındaki kızları Cansu Suna ile Beyaz İnci Düğün Salonu’nda muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı düğün merasiminde; çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetliler de unutulmaz bir gün yaşadı. Çiftin nikah akdini Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gerçekleştirdi.

Genç çiftin nikah şahitliğini ise; Ak Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Ak Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Altınbaşak Tekstil’in Onursal Başkanı Sait Atıcı, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Ak Parti Eski Denizli Milletvekilleri Mehmet Yüksel ve Mehmet Salih Erdoğan, Isparta Vali Yardımcısı Kadri Canan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, 64’üncü Dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ve eşi Yıldırım Ramazanoğlu, Pamukkale Belediyesi Eski Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Pamukkale Üniversitesi Fizyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Saadettin Çalışkan yaptı. Abdullah-Cansu çifti hayatlarının en anlamlı ‘evet’ini söylerken, Başkan Zolan da genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Çok mutlu olduklarını ifade eden Altınbaşak Tekstil’in sahibi baba Mehmet Çalışkan, “Dostlarımızla, arkadaşlarımızla bugün bir aradayız. Mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan davetlilerimizle bu mutlu günü paylaşıyor ve yaşıyoruz. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER