ALTIPARMAK DENİZLİ FİRMALARINI YALNIZ BIRAKMADI

ALTIPARMAK DENİZLİ FİRMALARINI YALNIZ BIRAKMADI

8-11 Aralık tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilecek olan 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımı ile açıldı. Vali Dr. Ahmet Altıparmak fuarda stant açan Denizlili turizmcileri yalnız bırakmadı.

8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilecek olan 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımı ile açıldı. Vali Dr. Ahmet Altıparmak fuarda stant açan Denizlili turizmcileri yalnız bırakmadı. İZFAŞ ve TÜRSAB ortaklığıyla, Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Fuar, Partner İl Mersin ve Uluslararası Destinasyon Partneri Akabe'nin katılımıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Fuarın açılış törenine katılan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, düzenlenen açılış töreninin ardından Denizli stantlarını gezdi. Stant açan Denizlili turizm firmaları ve kamu kurumlarını ziyaret eden Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Fuarın ülkemiz ve Denizli turizmi için hayırlı olmasını diledi.

Fuarda; seyahat acenteleri, tur operatörleri, iş ve kongre turizmi, Bakanlıklar, Konsolosluklar, oteller, tatil köyleri, kültür turizmi, Valilikler, İl Kültür Turizm Müdürlükleri, Kalkınma Ajansları, havayolları, Turizm Birlik ve Dernekleri, otel ekipmanları firmaları, turizm taşımacılığı, turizm medyası, eğitim turizmi, medikal kuruluşlar ve sağlık kuruluşları yer alıyor. Fuarda bu yıl 36 ülkeden ve 60 ilden toplam bin 179 katılımcı bulunuyor.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER