“Amacımız Egehan’ın sesini duyurabilmek”

Pop müzik şarkıcısı Serdar Ortaç, 6 Ağustos 2021 Cuma Günü Denizli Açık Hava Tiyatro’sunda, Denizlili 4,5 yaşındaki SMA Tip-1 hastası Egehan Özkılıç için konser verecek. Konseri organize eden Engelsiz Kentler Derneği Başkanı Tuğba Demirci; “Bilet satışlarımız devam ediyor. Egehan’a destek için düzenlenecek konserimize herkesi davet ediyoruz” dedi.

Konya’da görev yapan Tavaslı Jandarma Uzman Çavuş Oğuz ve Gözde Rabiya Özkılıç çiftinin 4,5 yaşındaki oğulları Egehan’a henüz 3 aylıkken, SMA Tip-1 hastalığı teşhisi konuldu. Aile valilik izinli kampanya başlatırken kampanyaya destekler de git gide büyüyor. Yüzde 26’sı tamamlanan kampanya için Engelsiz Kentler Derneği konser düzenliyor. 6 Ağustos Cuma günü Denizli Açık Hava Tiyatro’sunda sahne alacak Serdar Ortaç konserinden elde edilen tüm gelirlerle Egehan’a destek olunacak.

Konseri organize eden Engelsiz Kentler Derneği Başkanı Tuğba Demirci; “Yaklaşık iki yıldır faaliyet gösteren bir derneğiz. Egehan’ı duyunca bizler de dernek olarak destek vermek istedik. Destek konseri düzenlemeye karar verdik. Serdar Ortaç’a ulaştık. Görüşmelerimiz oldu. Kendisi memnuniyetle karşıladı. Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda 6 ağustos Cuma günü konserimiz var. Bilet satışlarımız devam ediyor. VIP kısım 300, orta kısım 200 ve arka kısım 100 TL’den satışa sunuldu. Biletlere ilgi çok güzel. Egehan’a destek için düzenlenecek konserimize herkesi davet ediyoruz. Biletleri Biletix’ten alabilirler. Çınar’da bulunan dernek ofisimizden de biletleri temin edebilirler. Burada hem amacımız Egehan’ın sesini duyurabilmek” şeklinde konuştu.

ORTAÇ; “EGEHAN’A BİR NEBZE İLAÇ OLACAĞIZ”

Öte yandan konser öncesi Serdar Ortaç da bir video paylaşımı yaptı. Ortaç; “Arkadaşlar 6 Ağustos’ta Denizli’deyiz. Egehan için 6 Ağustos’ta sahne alacam. Sizlere bütün Serdar Ortaç şarkılarını okuyacağım. Gelebilecek herkesi destek olmaya davet ediyorum. Egehan’a bir nebze ilaç olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER