Amigo Ali’den Elazığ’a alkışlanacak hareket

Denizlispor’un simge isimlerinden ‘Amigo Ali’ lakaplı Ali Demirkaya, Elazğ’da meydana gelen 6.8’lik depremde mağdur olan depremzedeler için Denizlispor Store’dan battaniye alarak Elazığ’a gönderdi.

Amigo Ali’den Elazığ’a alkışlanacak hareket

Amigo Ali’ yine yaptı yapacağını. Spor camiasının yakından tanıdığı Ali Demirkaya, geçtiğimiz hafta Cuma günü 6.8’lik depremle sarsılan Elazığ’a yardım eli uzattı ve alkış aldı.

Zaman zaman yaptığı çıkışlarla uluslararası camiada adından söz ettiren ‘Amigo Ali’ zor durumdaki depremzedeler için Denizlispor Store’dan 100 adet battaniye aldı ve Elazığ’a gönderdi. Bu hareketi ile alkış alan ‘Amigo Ali’ Soma’da meydana gelen ve 301 kişinin hayatını kaybettiği facia da da günlerce gönüllü olarak çalışmalara katılmıştı.

“ELAZIĞ YALNIZ DEĞİL”

Elazığ’daki vatandaşların sahipsiz olmadığına dikkat çeken ‘Amigo Ali’, “Deprem sonrası ortaya çıkan görüntüler beni fazlasıyla üzdü. Arkadaşlarımızla böyle bir çalışma yapma kararı aldık ve battaniye göndermeye karar verdik. Elazığ yalnız değil. Onların acısını derinden hissediyoruz. Destek olan herkese teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER