Anım Boutique Hotel açıldı

Kentin ve ülkenin, tekstil alanında gururu olan Gökhan Tekstil’in projesi olarak Denizli’ye kazandırılan Anım Boutique Hotel ve Loca Ristorante, düzenlenen törenle hizmete başladı.

Anım Boutique Hotel açıldı

Denizli ve Türkiye’nin, tekstil alanında gururu olan Gökhan Tekstil’in projesi olan Anım Boutique Hotel ve Loca Ristorante için açılış töreni yapıldı.

Törene Vali Ali Fuat Atik, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Çardak Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Okan Konyalıoğlu, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği Başkanı İbrahim Şenel, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Şeref Arpacı, Denizli Otelciler Ve İşletmeciler Derneği Başkanı Gazi Murat Şen, Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı Özlem Durdu Kabel, iş insanları, sanayiciler ve davetliler katıldı. Kurdelenin kesilmesinin ardından davetliler, hem oteli hem de restoranı gezerek incelemelerde bulundu.

“GÖKŞİN AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Açılışta konuşan Vali Ali Fuat Atik; “Denizlimize hayırlı olsun. Yatak kapasitemizi arttırdık. Çok güzel bir işletme olmuş. Emeği geçenlere ve Gökşin ailesine teşekkür ediyoruz. Bu güzellik, Denizli’nin prestijini göstermek açısından çok iyi olacak. Bölge itibariyle çok isabetli bir karar olmuş” diye konuştu.

“ÇOK MUTLU VE KEYİFLİYİM”

Yaklaşık 2 yıldır bu proje üzerinde çalıştıklarını ifade eden Gökhan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gökşin; “Denizli’ye böyle bir eser kazandırdığımız için çok mutlu ve keyifliyim. Çok iyi bir katılım oldu açılışımıza. Böyle günlerde eş dost görmek insanın mutluluğunu iki kat arttırıyor. Gelen dostlarıma ve siz basın mensuplarına teşekkür ediyorum. 4 torumunum isimlerinin baş harflerinden oluşan otelimiz, ismi ile de ailemiz için ayrıca önemli” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER