Anım Boutique Hotel açılıyor

Sıra dışı, güvenli, çevre dostu, premium konaklama ve lezzetin adresi olarak, Denizli’yi ziyaret edenlerin ‘unutulmayanlar’ listesinin başlarına adını yazdıracak olan Anım Boutique Hotel ve Loca Ristorante, salı günü gerçekleşecek açılış töreniyle hizmete giriyor.

Anım Boutique Hotel açılıyor

Denizli ve Türkiye’nin, tekstil alanında gururu olan Gökhan Tekstil Şirketi’nin bir projesi olarak Denizli’ye kazandırılan Anım Boutique Hotel ve Loca Ristorante, misafirlerine hizmet veriyor.

Anım Boutique Hotel’in tarihin izlerini sürmek, Pamukkale'de travertenlerin üzerinde eşsiz bir deneyim yaşamak, Laodikeia, Hierapolis’te tarihin miraslarını yakından görmek, Frigyalıların, Romalıların ayak izlerini takip etmek isteyen yerli ve yabancı ziyaretçilere, en üst seviyede hizmet etmek ve ev sahipliği yapmak için sabırsızlandığını söyleyen hotelin Genel Müdür Emre Erdönmez; “Denizli şehir merkezindeki premium konaklama ve restaurant ihtiyacını üst seviyede karşılama ayrıcalığı taşıyan Anım Boutique Hotel ve Loca Ristorante, güvenli turizm sertifikası ile misafirlerine hem güvenli hem çevre dostu bir hizmet sunmayı garantiliyor. 4 metre tavan yüksekliğine ve el yapımı özel tasarıma sahip 10 suit ve 50 Deluxe misafir odası, fitness ve sauna alanı, restoran, lobi bar, mağaza, VIP transfer hizmeti, gün ışığı alan, bahçeli, toplantı ve etkinlik salonlarıyla gerçekten sıra dışı bir kalite ve anlayışla hizmet sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“LEZZETİMİZLE DE FARK YARACAĞIZ"

Anım Boutique Hotel’in bünyesindeki Loca Ristorante’de, İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerini ünlü şef Murat Bozok ve ekibine emanet edildiğini de sözlerine ekleyen Erdönmez; “Anım Boutique Hotel sadece konaklama kalitesiyle değil, lezzetleriyle de adından söz ettirecek. Eğitimini ABD’de tamamlayan Şef Murat Bozok, New York, Paris, Londra gibi şehirlerde Michelin Yıldızlı pek çok restoranda farklı görevlerde çalıştı. Loca Ristorante mutfak ekibinin pizza eğitimlerini ise Nappo Pizza’nın kurucusu Özgür Kılınçlar üstleniyor. İtalya’dan özel olarak gelen Stefano Ferrara fırınında, İtalya’dan gelen un ve domates sosu ile gerçek Napoli pizzasını, pizza severlere sunuyoruz” dedi.

AÇILIŞIMIZA BEKLİYORUZ

Hotelin Denizli’nin tanıtımında önemli bir rol oynayacağına inandıklarını belirten Genel Müdür Erdönmez, “Şehrimize ve ülkemize değer katmak, Denizli turizmini geliştirmek ve tanıtmak için sorumluluğumuzun bilincindeyiz” dedi. Erdönmez, salı günü saat 16.00’da, Akhan Mahallesi 171/1 adresindeki Anım Boutique Hotel’in açılışına tüm Denizli halkını davet etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER