Ankara’daki ‘Denizlimden’ birlik mesajı

Muharrem Ayı dolayısıyla Ankara’daki dernek merkezinde ‘Aşure etkinliği düzenleyen Denizlim Derneği, etkinlikte birliktelik mesajı verdi.

Ankara’daki ‘Denizlimden’ birlik mesajı

Denizlim Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği Aşure Etkinliği bu sene de yoğun bir katılımla dernek merkezinde gerçekleşti.

Derneğin yeni adresinde gerçekleşen etkinlikte; birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı. Etkinliğe; AK Parti Denizli Milletvekili AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, AK Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, önceki dönem Denizli Milletvekillerinden Mehmet Yüksel, Danıştay Üyeleri Yunus Aykın ve Mahmut Doğan, TBMM Başmüşaviri Saim İlçioğlu, önceki dönem Yargıtay 10. Daire Başkanı Süleyman Caner ile birçok bürokrat, çalışan ve Ankara’da eğitim gören gençler katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Denizlim Derneği Başkanı Mustafa Keysan, “Bugün yeni adresimizde özlenen bir tablo ile karşı karşıyayız. Bir tarafta her zaman bizlere destek olmuş, cesaretlendirmiş, yol göstermiş olan büyüklerimiz, diğer tarafta üniversitelerde öğrenimlerini gören veya yeni iş hayatına atılmış genç kardeşlerimiz ile birlikteyiz. Denizlim sevdası; ortak paydamız, farklılıklarımızı bir kazanım olarak görüp, siyaset üstü bir düstur ile bir ve beraberiz. Hepiniz hoş geldiniz iyi ki varsınız. Yapılan bu etkinliğin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini diliyorum. Kuruluşumuzun 10. Yılında bugüne kadar yüzlerce etkinliğe imza attık; hep beraber çok daha güzellerini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Mübarek Muharrem Ayı vesilesi ile düzenlediğimiz bu aşure etkinliğimize katılımızdan dolayı teşekkür ediyor, birlikte daha nice etkinlikte bir araya gelmeyi temenni ediyorum” dedi.

“HER DAİM ÜZERİME NE DÜŞÜYORSA YAPMAYA HAZIRIM”

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan; “Yeni yerimiz çok kullanışlı ve güzel olmuş, hayırlı olmasını diliyorum. Muharrem Ayı vesilesiyle Denizlim Derneğimizin düzenlediği Aşure Hayrı’nın birlik, beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını niyaz ediyorum. Biz burada hemşehrilerimizle siyasi görüşlerimizi bir kenara koyarak her görüşten, her yaş ve meslekten büyüklerimiz ve genç kardeşlerimizle bir aradayız. Denizlimiz şüphesiz dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Gerek havası, suyu, gerek insanı ve enerjisi ile her zaman özlem duyduğumuz, hizmet etmek için uğraş verdiğimiz bir sevdadır. Bugüne kadar her zaman yanında olduğum Denizlim Derneğimiz için bundan sonrada her daim üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım. Genç kardeşlerimiz ve hemşehrilerimizle farklı etkinliklerde daha fazla bir araya gelmeyi de umut ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER