Anne adayları eğitimlerini tamamladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Ailemi Seviyorum Projesi’ kapsamında ‘Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller’ sloganıyla başlattığı Hamilelik Okulu, 15’inci dönem mezunlarını verdi.

Anne adayları eğitimlerini tamamladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından 3 yıl önce ‘Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller’ sloganıyla başlatılan ve Denizli İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile sürdürülen; Hamilelik Okulu’nda 15’inci dönem sona erdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve kursiyerler katıldı. Hamilelik Okulu’nun 15’inci dönemini tamamlayan kursiyerlerin sertifikalarını; Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci verdi. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “15 dönemdir Hamilelik Okulumuz devam ediyor. Amacımız anne adaylarının eğitimlerden yararlanarak bilgilenmesini sağlamak. Anne adaylarının yanı sıra baba adaylarının da eğitimlere katılmasını istiyoruz. Nihayetinde anne ve babalar çocuklarını birlikte büyütecekler” diye konuştu.

“HAMİLELİK OKULU HEP DEVAM ETSİN”

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin gelecek için çalıştığını ifade eden Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Hamilelik Okulu önemsediğimiz bir proje. Bu toplumun geleceği yeni nesiller olacak. Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller sloganı ile başlattığımız Hamilelik Okulu hep devam etsin. Vatanını, milletini, bayrağını seven nesiller yetişsin. Eğitimlerimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER