Anne Muzaffer Kaya, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Denizli basınının önemli isimlerinden DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya, annesi Muzaffer Kaya’yı kaybetti.

Mustafa Kaya’nın  90 yaşındaki annesi Muzaffer Kaya, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti. Merhume Muzaffer Kaya, Köyceğiz Gülpınar Mahalle Camii’nde kılınan cenaze namazından sonran son yolcuğuna uğurlandı.  

Denizli basınının önemli isimlerinden olan DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya, annesini kaybetti. Yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı bir süredir Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde tedavi gören ve Köyceğiz'in tanınmış kadın terzilerinden olan Mustafa Kaya’nın annesi Muzaffer Kaya, 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Merhume Kaya için Muğla’nın Köyceğiz İlçesi’ne bağlı Gülpınar Mahallesi’ndeki mahalle caminde tören düzenlendi.  Merhume Muzaffer Kaya’nın cenaze namazına DRT Denizli ve Denizli Gazetesi çalışanları, Kaya Ailesi’nin dostları, akrabaları ve yakınları  katıldı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhume Muzaffer Kaya’nın naaşı, Köyceğiz Yeni Mezarlık'ta gözyaşları içinde toprağa verildi.

DRT Denizli ve Denizli Gazetesi Ailesi olarak merhume Muzaffer Kaya’nın ailesi, yakınları, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211