“Annelerin hakkı ödenmez”

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip, Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda; “Evlatlarının her türlü sorumluluklarını üstlenen, her zaman onların yanlarında olan ve canından bir parça olarak gören annelerin hakkı ödenmez” diyerek günlerini kutladı.

“Annelerin hakkı ödenmez”

Anneliğin dünyadaki en yüce duygulardan biri olduğunu belirten Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip, “Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren bizleri sevgisiyle saran ve bizi biz yapan değerleri öğreten annelerimizin kültürel ve toplumsal değerlerimizin oluşmasında çok önemli yeri vardır.

Karşılıksız emekle bizleri dünyaya getirerek en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimizin kutsal görevlerini severek yerine getirdikleri muhakkaktır.  Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlıklardır. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda, şefkatle bağrına basan annelerimize, hak ettikleri saygıyı göstermekte asla kusur etmemeliyiz.

Bu arada annelerimize olan saygı ve sevgiyi tek bir güne sığdırmak mümkün değildir. Evlatlarının her türlü sorumluluklarını üstlenen, her zaman onların yanlarında olan ve canından bir parça olarak gören annelerin hakkı ödenmez. Başta şehit annelerimiz olmak üzere, dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu yerine getiren tüm annelerimizin, Anneler Günü'nü kutluyor,dünyanın bütün annelerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER