ANTRENÖR ÇİFT, 4 YILLIK AŞKINI NİŞANLA TAÇLANDIRDI

Eski Milli Sporcu Okçuluk Antrenörü Münevver Yakalı ile Hentbol Antrenörü Göktuğ Uludağ, 4 yıllık aşklarını nişanla taçlandırdı.

ANTRENÖR ÇİFT, 4 YILLIK AŞKINI NİŞANLA TAÇLANDIRDI

Akça Şirketler Topluluğu’nda çalışan Yüksel Yakalı ve Ayla Yakalı çiftinin kızları eski Milli Sporcu Okçuluk Antrenörü Münevver Yakalı ve Emekli Taki Uludağ ve ev hanımı Meryem Uludağ çiftinin oğulları Hentbol Antrenörü Göktuğ Uludağ, evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı.

İpek Düğün Salonu’nda düzenlenen nişan törenine; Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça ve eşi Ayşe Akça, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar ve eşi Hasan Acar, İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün ve eşi Serap Akgün, Akça Şirketler Topluluğu çalışanları, çiftin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı. Nişan töreni, çiftin ilk danslarıyla başladı ve ardından yüzükler takıldı. Genç çift ve davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.

DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne duygu ve düşüncelerini aktaran Münevver Yakalı; “Çok mutluyuz.  4 yıllık birlikteliğimizin ardından evlenmeye karar verdik” ifadelerini kullanırken; Göktuğ Uludağ ise şunları aktardı: “Nişanımızda bizleri yalnız bırakmayan ve mutluluğumuza ortak olan yakınlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat diliyoruz.”

PINAR ÇANKAYA-ALPER PARLAK​​​​​​​

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER