ARACI; 'ADAY DEĞİLİM ANCAK NEFERİM'

ARACI; 'ADAY DEĞİLİM ANCAK NEFERİM'

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı 2018’in Ocak ayında gerçekleştirilecek olan ilçe kongresinde yeniden başkan adayı olmayacağını açıkladı. 15 yıldır AK Parti Denizli’de çeşitli kademelerde partili olarak görev alan ve son 4 yıl 5 aydır AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hasan Aracı, yeni gelecek isimlerin önünü açmak amacıyla bir kez daha aday olmayacağını duyurdu.

ARACI; “YENİ İSİMLERİN ÖNÜNÜ AÇMAK GEREK”
AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı 2018’in Ocak ayında gerçekleştirilecek olan ilçe kongresinde yeniden başkan adayı olmayacağını açıkladı. 15 yıldır AK Parti Denizli’de çeşitli kademelerde partili olarak görev alan ve son 4 yıl 5 aydır AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hasan Aracı, yeni gelecek isimlerin önünü açmak amacıyla bir kez daha aday olmayacağını duyurdu. Aracı konuyla ilgili basın açıklamasının sonunda, “Hak dostu Yunus Emre’nin dediği gibi; ‘Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim’ şiarıyla daha çok gönüller yapmaya daha çok dosta ulaşmak dileğiyle ‘Durmak Yok Yola Devam’ diyorum” dedi. 

EN BÜYÜK İLÇENİN BAŞKANLIĞINI YAPTIM
AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı’nın basın açıklaması şöyle;“Saygıdeğer Denizlililer, Pamukkale İlçemizde yaşayan tüm hemşerilerim ve dava arkadaşlarım. Milletimizin Partisi olan Ak Parti de 2003 yılında Merkez ilçe Başkanlığı İlçe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak başladığım görevime Denizli İlimizin Büyükşehir olması ile Ağustos 2013 yılında  Genel Merkezimizin takdiri  neticesinde  yeni kurulan İlçemiz Pamukkale’ye  Kurucu ilçe Başkanlığı gibi onurlu bir göreve tevdi edildim. Cenab-ı  Allaha şükürler olsun ki  4 yıl 5 ay bu görevi milletimize hizmetkar olarak geçirmeyi bizlere nasip etti. Bilindiği üzere Denizli nüfusumuzun % 35 lik kesimi ilçemiz sınırları içerisinde yaşamaktadır.  Dolayısıyla sorumluluğu ağır olan ilçe başkanlığı  görevimi Tüm  yönetim kurulunda görevli arkadaşlarım, Kadın Kollarım, Gençlik kollarım, Mahalle Başkanlarım,Mahalle Yönetim kurullarım, Sandık görevlilerim ile birlikte 2 dönemdir gece gündüz demeden dava bilinci içerisinde canla başla çalışarak Pamukkale ilçemizde Ak parti Bayrağını zirveye taşımak için mücadele verdik.  Ak Parti siyasetinin birer temsilcisi olarak Dava bilinci ve şuurunu gönüllere nakış gibi işledik. Bu çalışmaların sonucu 30.000 üye ile aldığımız Pamukkale İlçe üye sayısını 44.000 kişiye ulaştırdık. % 50 'lik üye artışı samimiyetimizin ve Pamukkale ilçe halkımızın bizlere bir teveccühüdür. İnancım odur ki bu sayı her geçen gün artarak devam edecektir. 

Rabbime şükürler olsun ki Başkanlık dönemim de Türkiye siyasetinin kırılma noktalarında görev almak nasip oldu. Türk siyasi Tarihinin en zorlu dönemeçlerinde aldığımız görev boyunca 1 yerel seçim, 2 genel seçim ve 2 referandum olmak üzere 5 seçimde ilçemizde başarılarla oylarımızı artıran bir yönetim olduk. Gayretlerimiz aziz milletimizin takdirleriyle karşılık bulmuştur. En büyük onur kaynağımızda ilçemiz halkının bu takdirleridir. 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimizle omuz omuza Demokrasimizi ve Egemenliğimizi savunmak ve bu hain girişimiz halkımızla bertaraf etmenin de ayrıca onurunu ve gurunu yaşıyorum. Bu haseple şunu belirtmek isterim ki  Değişim beraberinde gelişimi getirir. Kurucusu olduğum ve olağan 1. Kongre ile birlikte 2 Dönem boyunca gururla yerine getirmiş olduğum Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanlığına  2. olağan kongremizde aday olmayacağımı ve her zaman Partimin bir neferi olarak Partimde hizmet etmeye devam edeceğimi Aziz Denizli halkımıza belirtmek istiyorum. Yeni dönem de göreve gelecek olan arkadaşlarıma bu bayrağı şerefimle onurumla ve gururla devredeceğim. İnancım odur ki bizlerden bayrağı devralacak olan arkadaşlarım bu bayrağı daha yükseklere ulaştıracaktır.”

HERKESE TEŞEKKÜR
Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Aracı ayrıca; görev yaptığı sürece kendisine destek olan herkese teşekkürlerini sunmayı da ihmal etmedi. Aracı; “Görevim esnasında bizlere her zaman destek olan Denizlimizin ve Ülkemizin gururu Ekonomi Bakanımız Memleketimizin evladı Sayın Nihat Zeybekci'ye, İl Başkanımız Sayın Necip Filiz'e , Milletvekilimiz önce ki Dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr.Sema Ramazanoğlu'na  , İl Başkanlığı Döneminde Denizli de destan yazan Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin'e, MKYK üyemiz Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan'a,  Denizlide Belediye Başkanlığı Bayrağını Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci'den devralarak Denizlimizde büyük  projelere imza atmaya devam eden Büyükşehir Belediye Başkanımız  Sayın Osman Zolan'a , Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Gürlesin’e , Siyasi hayatımda 7 yıl süresince birlikte hizmet etme onurunu yaşadığım ve şahsıma her zaman destek olan Önce ki dönem Merkez ilçe Başkanım Sayın Uğur Erdoğan’A ve şuan isimlerini burada zikretmediğim tüm dostlarıma gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yenilenen kadrolarıyla Ak Partimizin başta Pamukkale olmak üzere Denizlimizde destan yazacağına olan inancım tamdır” dedi.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211