ARACINI FORD'DAN AL; ÖTV FARKI ÖDEME

ARACINI FORD'DAN AL; ÖTV FARKI ÖDEME

Geçtiğimiz günlerde otomobillere getirilen Özel Tüketim Vergisi’yle (ÖTV); araçlar, yüzde 3.4 ile 10.5 arasında zamlandı. Denizli’nin Ford Bayisi olan Ford Yargül Otomotiv, 31 Aralık’a kadar Ford Kuga, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo gibi binek araçların ÖTV farkını karşılayacağını duyurdu.

 

Geçtiğimiz günlerde hükümet tarafından alınan karar ile otomobillerdeki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) arttırıldı. Böylece otomobillerdeki, fiyat kriterinin devreye girmesiyle satış etiketleri yüzde 3.4-10.5 zamlandı. Buna karşılık olarak firmalar da otomobillerinde kampanya silahını çekerek; ÖTV farkını karşılamaya başladı. Denizli’nin Ford Bayisi olan; Ford Yargül Otomotiv, müşterilerine yönelik özel bir kampanyaya imza attı.

31 Aralık’a kadar Ford Yargül Otomotiv; Ford Kuga, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo gibi modellerden araç alacaklara büyük fırsat sunuyor. Kampanya hakkında açıklama yapan Ford Yargül Otomotiv Satış Şefi Sevil Kırıtoğlu, 31 Aralık tarihine kadar binek araçların ÖTV Vergilerinin farkını karşıladıklarını belirtip “2016 yılına girdiğimiz bu son çeyrekte çok kampanyamız var şu anda. 31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanyalarımız var. Birçok araçlarımızda ÖTV farkını biz karşılıyoruz. Ya da 24 bin faizsiz kampanya kredi koşullarımızdan faydalanabilirler. Ford Kuga, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo gibi binek araçlarımızda yıl sonuna kadar ÖTV farkını biz ödüyoruz veya faizsiz kredi koşullarımız 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER