ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...

Yaklaşıkşık 2200 metre yükseklikte devam eden arama kurtarma çalışmalarına, Polis Özel Harekat "PÖH" da katıldı.

ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...

Uçağın Denizli Merkezefendi ilçesi güneyinde Babadağ'ın devamı seklinde uzanan Başkarcı Dağı'nda düştüğünün saptanmasının ardından arama kurtarma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşıkşık 2200 metre yükseklikte devam eden arama kurtarma çalışmalarına, Polis Özel Harekat "PÖH" da katıldı. 

İKİ "CAN'IMIZ" İÇİN SEFERBER OLDULAR...

Yaklaşık 12 saattir devam eden çalışmalarda Denizli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri, Askeri birlikler ve Polis Özel Harekat birlikleri kazanın enkazına ulaşmak için seferber olmaya devam ediyor... AKUT Denizli Ekibi, AKUT İzmir Ekibi, AKUT Kuş adası Ekibi, AKUT Manisa Ekibi toplam 47 gönüllü 1 arama kurtarma köpeği ile arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir.

Bir ihbar üzerine uçak parçalarının Karababa zirvesinde olabileceğinin bildirilmesi üzerine zirveye tırmanan ekipler ise herhangi bir sonuç alamadı. Arama kurtarma çalışmaları farklı yönlerden sürdürülmeye devam ediyor... (AA)

Öte yandan arama kurtarma çalışmalarına, düşen uçakta bulunun pilot Merve Altun'un sağlık görevlisi olan ağabeyi İbrahim Altun da katıldı. Merve Altun'un pilot olan diğer ağabeyi Bülent Altun da arama kurtarma çalışmalarına katılmak için Denizli'ye geliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER