ARPACI GÖREVİNİ ÖZTÜRK'E DEVRETTİ

ARPACI GÖREVİNİ ÖZTÜRK'E DEVRETTİ

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nde Devir Teslim Töreni Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uz. Dr. Berna Öztürk, İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Dr. Şükrü Arpacı’dan devraldı.

Yaklaşık 3 yıldır Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Uz. Dr. Berna Öztürk Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirldi. Müdürlükteki görev değişim için bir tören düzenlendi. Törene İl Sağlık Müdür Yardımcıları, Hizmet Başkanları, Şube Müdürler ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı. Personelle vedalaşarak görevini devreden Dr. Şükrü Arpacı Uz. Dr. Berna Öztürk’e başarı dileklerinde bulundu. İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk de Arpacı’ya vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, çiçek takdm etti. İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk devr teslim tören sonrasında İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde personellerle tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

DENİZLİ’DE SAĞLIK ÇITASINI EN ÜSTE TAŞIYACAĞIZ
Törende konuşan yen İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Denizli’nin sağlıkta ilklerin uygulandığı şehirlerden biri olduğuna değindi ve bundan sonra da Denizli’yi sağlıkta en üst çıtaya çıkarmak için var gücüyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Öztürk: “Sağlık Bakanımızın dediği gibi sağlıkta dönüşüm tamamlandı, artık bundan sonra gelişim ve kalitenin artırılması dönemi başladı. Bu gelişimin devam etmesi ve kalitenin artırılmasında bize de Denizli İl Sağlık Müdürlüğü görevi verildi. Cumhurbaşkanımızın 2023 vizyonu ve hedefler doğrultusunda bize verilen bu görev layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER