ARSLAN, OĞLU AYKUT'UN DİPLOMASINI VERDİ

ARSLAN, OĞLU AYKUT'UN DİPLOMASINI VERDİ

Çameli Anadolu Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan öğrencilerin diplomalarını vererek en mutlu günlerine ortak oldu
Törende bir konuşma yapan Çameli Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Erikan, “Kudüs’te katledilen 61 Filistinli kardeşlerimize Allahtan Rahmet Diliyorum. Tüm Türk İslam aleminin başısağolsun. Sevgili öğrencilerimiz, 4 yıllık eğitim süresi boyunca en zor liseden mezun olurken, haklı olarak yaşadığınız büyük bir sevinç ve gururu bizler de öğretmenleriniz olarak sizlerle paylaşıyoruz.” Dedi.


Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan "Çok çalışıp büyük bir emek vererek mezun oldunuz. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Üniversite ve iş hayatınızda başarılar diliyorum. Kalbinizden hangi üniversite geçiyorsa Cenab-ı Allah onu nasip etsin inşallah. Sıkı ve disiplinli bir çalışmayla başarı gelir" diye konuştu. 

DİPLOMASINI BABASININ ELİNDEN ALDI
Mezun olan oğlu Aykut Arslan’ın mezuniyet törenine katılan Çemeli Belediye Başkanı Arslan, “ Daha dün gibi hatırlıyorum okula yazılışını. Şimdi mezuniyetini görmeyi Allah nasip etti. Ülkesine milletine hayırlı bir evlat yetiştirmek ve onları okutmak kadar güzel bir duygu yoktur. Allah herkese nasip etsin” diye konuştu. Başkan Cengiz Arslan, oğlu Aykut Arslan’ın diplomasını verdi.

 

Yeşim Aydemir

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER